1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,342
  Допаѓања:
  1,104
  Пол:
  Машки
 2. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,143
  Допаѓања:
  2,484
  Пол:
  Женски
  @Saladin стар пријателе, која случајност. Си одиш токму кога по толку време навраќам да видам што останало од форумов. Топлина ми го згреа срцето што прочитав пост од некој тогашен форумски пријател . . .
   
  На Electra, Makedonec и $3Я3|\||)&p&†Y им се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  На Титаник повеќе останало отколку овде:frantic
   
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Што им е на луѓево со прошталниве постови на форуми..и што очекуваат после тоа!?

  Драми...хахаха..баш некој ќе се разочара...свашта...
  (сигурно ѕиркаат од некоја страна да видат дали некој плаче по нив):kafe
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,342
  Допаѓања:
  1,104
  Пол:
  Машки
  Добро бе луѓе сите заминавте од форумов :/
   
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Слабо ги забављаш..хаха..
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 7. BaceE

  BaceE Нов член

  Зачленет на:
  26 октомври 2017
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Здраво, :pсакам да кажам, се зачленив на 27 октомври и од тогаш заборавив или изумив дека сум се зачленила. Иначе пред некој ден ми текна, па од сега ќе бида постојана гостинка. :giggle Поздравче :*
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 8. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  629
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Сдп каде за нова годинаааааааааааа???
   
 9. BaceE

  BaceE Нов член

  Зачленет на:
  26 октомври 2017
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Јас дома ќе си бидам, а ти :D
   
 10. Electra

  Electra Неонка Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,016
  Допаѓања:
  6,643
  Де бе, на двајца без тројца, апла се познава кога си се лајкате и целуфкате од дуплите профили.
  Ај да ве читаат 200 души, па некако да сфатам билдање его и лајковача, ама сам себе дудлал на празен форум... (rain)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: