1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ако си во можност сама донирај. Времето е такво што се нема доверба во никој, ќе дадеш на некој ќе ти рече ќе го донира, уствари ќе го шитне за некој денар. И тој на кого му треба пак ќе остане со празни раце. Ехее за време на поплавите полно имаше такви, затоа само лично. Тебе ти треба? Еве ти. А вака некој друг да дава, не верувам, алчноста е поголема.
   
 2. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  А бе ок тоа така е ...Ама не сум во можност сега да барам луѓе...немам идеја, а имам малку време, станот треба што побрзо да се испразни...А плус и нема кој да ги крева тие ствари...Не ми е битно кој ќе ги земе, само да се ослободам од нив...некој да дојде да ги крене и готово.
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Гладна кокошка просо сонува :svirka
   
 4. Iki4ka

  Iki4ka Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 септември 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Дечки ај предложете приватно џакузи негде по Скопјево...
   
 5. Priroden

  Priroden Староседелец

  Зачленет на:
  4 октомври 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
  Дунaвкa јa упoзнa?
  Кoј бум гo нaпрaи oнa жити се :D
   
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Изразување на незадоволство ради угрозена лична безбедност и дискреција не се симнува со една ѕвездичка рејтинг на главниот оператор, туку со излез на улица.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Во тек била пост-продукција на филмот Треинспотинг 2. :confused::mad::eek::facepalm2 Премиерата некаде при крај на годинава, истиот состав, режисер, сценарист.
  ЗОШТОООООООООООООООООООООООООООООО?????????
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 8. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  da ne znaes nekoj zosto zamunda ne rabote ???
   
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Кај мене си е океј. До тебе е нешто.
   
 10. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  403 FORBIDDEN

  voa mi go pise....:confused:
   

Сподели: