Реалити шоуа

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Секој што гледа Големиот Брат, Фарма и такви слични ретардирани шоуа заслужува да биде исмејуван, многу исмејуван. Тоа не е нормално значи, такви шоуа само луд човек може да гледа, а уште полуд да учествува.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Секој што гледа Големиот Брат, Фарма и такви слични ретардирани шоуа заслужува да биде исмејуван, многу исмејуван. Тоа не е нормално значи, такви шоуа само луд човек може да гледа, а уште полуд да учествува.
Во моментов гледам...слободно исмејувај ме.....
кога би отворил ти некоја тема нормална па да продискутираме људски можеби не би гледала, вака и јас се чудам зошто ја гледам.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Во моментов гледам...слободно исмејувај ме.....
кога би отворил ти некоја тема нормална па да продискутираме људски можеби не би гледала, вака и јас се чудам зошто ја гледам.
Па не мора јас да отворам нормална тема штом не знам, ете ти отвори. Би те исмејувал иначе ама немам време, не ми текнува ништо.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Па не мора јас да отворам нормална тема штом не знам, ете ти отвори. Би те исмејувал иначе ама немам време, не ми текнува ништо.
Добро е што немаш време...хахахахаха..значи куртулив од исмејување.
Гледам колку може човек да е глуп,прост,безсрамен....гледам и се чудам за какви емисии се фрлат тешки пари,за секс во живо ....навистина освен тоа нема што друго забавно да го наречам..
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Добро е што немаш време...хахахахаха..значи куртулив од исмејување.
Гледам колку може човек да е глуп,прост,безсрамен....гледам и се чудам за какви емисии се фрлат тешки пари,за секс во живо ....навистина освен тоа нема што друго забавно да го наречам..
Па не го гледај. Баш затоа што има лудаци таму и што се глупираат не треба да се гледа тоа.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Па не го гледај. Баш затоа што има лудаци таму и што се глупираат не треба да се гледа тоа.
Лудаци има насекаде, и на форумов и на фејсот...затоа беше споредбата предмалку погоре.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Лудаци има насекаде, и на форумов и на фејсот...затоа беше споредбата предмалку погоре.
На сите тие можеш да не се пушташ и нема да има лудаци никаде. Е сега мене зборот ми е само за Големиот Брат, таму се сите мрднати така да најубаво е да се смени канал и да се заборави на тоа. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Со оваа сезона на големиот брат шоуто го уништија за 10 идни сезони!
Неможе да се уништо вакво шоу,може само да се подобрат глупостите што ги изведуваат гостите во куќата......еве сега баш ги гледам и слушам.....подобро ми е овие будаливе него да гледам за дадилката, за сообраќајќи,за убиства или азиланти...за политика па несакам ни да чујам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Ај ако сака некој нека каже шо е ова шоуво На иста адреса, нешто као Операција триумф ми личе ама којзнае .. многу негативни коментари по интернет читам, стварно фаворизираат или и ова е од она у принцип се што е македонско не чини? :zelen Вредно е за гледање?
Немој да си се излажал да го гледаш. Моментално најретардираното нешто што го има на телевизија, секој што седи и го гледа треба да побара стручна помош. Не е нормално тоа стварно.