1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Реалити шоуа

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Sebastian, 24 ноември 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,569
  Пол:
  Машки
  Секој што гледа Големиот Брат, Фарма и такви слични ретардирани шоуа заслужува да биде исмејуван, многу исмејуван. Тоа не е нормално значи, такви шоуа само луд човек може да гледа, а уште полуд да учествува.
   
 2. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,743
  Во моментов гледам...слободно исмејувај ме.....
  кога би отворил ти некоја тема нормална па да продискутираме људски можеби не би гледала, вака и јас се чудам зошто ја гледам.
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,569
  Пол:
  Машки
  Па не мора јас да отворам нормална тема штом не знам, ете ти отвори. Би те исмејувал иначе ама немам време, не ми текнува ништо.
   
 4. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,743
  Добро е што немаш време...хахахахаха..значи куртулив од исмејување.
  Гледам колку може човек да е глуп,прост,безсрамен....гледам и се чудам за какви емисии се фрлат тешки пари,за секс во живо ....навистина освен тоа нема што друго забавно да го наречам..
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,569
  Пол:
  Машки
  Па не го гледај. Баш затоа што има лудаци таму и што се глупираат не треба да се гледа тоа.
   
 6. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,743
  Лудаци има насекаде, и на форумов и на фејсот...затоа беше споредбата предмалку погоре.
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,569
  Пол:
  Машки
  На сите тие можеш да не се пушташ и нема да има лудаци никаде. Е сега мене зборот ми е само за Големиот Брат, таму се сите мрднати така да најубаво е да се смени канал и да се заборави на тоа. :)
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 8. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,096
  Допаѓања:
  2,146
  Пол:
  Женски
  Со оваа сезона на големиот брат шоуто го уништија за 10 идни сезони!
   
 9. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,743
  Неможе да се уништо вакво шоу,може само да се подобрат глупостите што ги изведуваат гостите во куќата......еве сега баш ги гледам и слушам.....подобро ми е овие будаливе него да гледам за дадилката, за сообраќајќи,за убиства или азиланти...за политика па несакам ни да чујам.
   
  На КоњчетоЅвончо му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,569
  Пол:
  Машки
  Немој да си се излажал да го гледаш. Моментално најретардираното нешто што го има на телевизија, секој што седи и го гледа треба да побара стручна помош. Не е нормално тоа стварно.
   

Сподели: