1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пушти го телевизорот на...

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Hip.Hop_MKD, 29 февруари 2012.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,229
  Едвард Нортон и Ентони Хопкинс во Red Dragon. Само што почна на Сител 3.
   
 2. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,229
  На Наша Тв го има Тетовирање.
   
  На Lena и Y1K991 им се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,572
  Од 00:00 на Мтв Pulp Fiction. Кој не го гледал а не спие нека пушти, таман ќе даде глас во темата. :)
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,572
  Zodiac на Мтв ќе почне сега. Се мрднаа Мтв со филмовиве. :)
   
 5. JaMi

  JaMi Модератор

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,407
  Допаѓања:
  14,338
  На Телма,даваат за македонците кои живеат во Канада. Кажуваат како биле малтретирани од грците,ги казнувале ако слушнат македонски збор... Кажуваат колку се големи македонци а не го знаат ни македонскиот,зборуваат македонско-бугарски а и што е најтрагично има и такви што го заборавиле скроз јазикот па си зборат англиски.
  А најинтересно е кога пробуваат да зборуваат на македонски и кога ќе убацат на пр. еве го пикчарот , и после ју ноу.... :banghead
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,572
  Од 23:50 на Алфа Праведно убиство со Де Ниро и Ал Пачино.
   
 7. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,229
  Exam само што почна на МРТ 1...
   
 8. Marcello

  Marcello Староседелец

  Зачленет на:
  17 декември 2014
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  52
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,229
 10. Mystic

  Mystic Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,359
  Допаѓања:
  3,607
  tv1000
  Bram Stoker Dracula (1992) - Movie Trailer [HD] 1080p:
   

Сподели: