1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пудра за лице

Дискусија во форумот 'Лице' започната од LadyInPink, 15 февруари 2012.

 1. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  [​IMG]
  моментално оваа
   
 2. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  333
  Допаѓања:
  105
  Да прашам. Дали некоја ги има користено или ги користи пудрите на Фармаси козметиката? Колку чини и дали ги прикрива целосно акните?
  Која пудра се препорачува за сува кожа?
   

Сподели: