Психоанализа на форумџии (читај воведен пост)

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
Псајхоанализа за членот со број 779 зачленет на 18-ти март, денот кога се подарува цвеќе со бонбоњера (краш) на партнерите од истиот пол.
The_Mayor

Буљаш. Ти си навидум обичен човек, но само навидум. Кога ќе те опули поубо чоек ке види дека си по малце сексапилен (али по малце) како во народната поговорка Кој се смее на мака ќе плаче кога ќе кака и ќе се брише со лева рака. Ова беше напишано во твој стил, од што произлегува податокот дека твојот стил знае да се поместува од Трпејца до третата месечина на Сатурн. Бидејќи ти во анализата за мене се задржа околу мојата физичка појава, малу и јас за тебе да кажам, ти си Мајоре ко во песнана Жене воле официре кад ме виде очи шире, така што гордо си ја наметна титулата на мајор па ја користиш низ повеќе сајбер простанства како што е скајп на пример. Но повеќето се во заблуда дека ти си војничко дете со дух за битки и праење салто мортале врз гранати и нагазни мини, твојот ник на англиски воствари значи градоначалник, професијата во која би бил најуспешен во својот роден град, правејќи далавери, матни зделки, трошејќи го буџетот на градот Охрид и уништувајќи ги плановите за проекти од типот Охрид 2018, Охрид 2022, Охрид 2030 и слично. Твојата појава предизвикува бурни реакции кај припадничките од спротивниот пол, бидејќи си педантно и чисто момче, облекувајќи се во најновите колекции на дојчин и габана, армани, ширејќи се како епидемија, со подуен граден кош истакнувајќи го бицепсот од неверојатни... (нема да кажам колку кубни сантиметри со цел да ја поштедам младата женска форумска раја од паѓање во несвестици). Љубител на забранети работи, манијак, перверзник, егоманијак и слични психо појмови се зборови кои би те опишале тебе драга моја Мајорке. Кога сме веќе кај мајорките, голема желба имаш да отидеш на Палма де Мајорка, Ибица, бидејќи уживаш во палмести растенија и добри журки, и додека сме сеуште кај мајорките да го кажам твојот фетиш дека многу те палат женски со црна коса во војничка униформа и војнички чизми (Драги членки облечете униформите и мииирно! Една по една марширајте! ) Твојот прапрадедо Мајоре бил Болен Дојчин, опеан во многу песни и стихотворби кои ти не ги учеше во основно, твојот дедо бил еден од најопасните луѓе на овие простори и пошироко со многу врски во Коза Ностра, правејќи бројни акции и подвизи во неговиот ултрамега ХЦ живот. Ова не го кажувам за џабе, поентата ми е дека во твоето фамилијарно стебло (во кое има многу малку пупки), на секое второ коленце се раѓа по еден легендарен човек. И како твој адвокат те советувам да си ги избричиш мадињата за вечер зш тука на боранијава на која гатам глеам имаш отворени можности вечерва да се стаиш во сексуална акција со партнер од ист офицерски ранг.
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Еве сега му дојде редот на Nighty.
Правам психоанализа на една гоооолема машка шмизла на форумов. Мислам, хелоооу. :p
Додуша не ми ја побара ама еве јас од шо сум добра ти ја подарувам :D

Најти е човек од збор. Кај него ветеното сметајте го за сторено.
Си шета низ нашата мала, но убава Македонија и секој пат посетува различни места. До кај стигна бе? Одамна не си се пофалил. :)Друштвено типче, зборува со брзина на светлината, ама барем паметни муабети кажува.
Срамот за него не постои ни како поим, па камо ли да го поседува. Не бе брате, нема ни срам ни перде. Искрен, си кажува тоа што го мисли и често знае така културно да те пецне таму кај што те боли ама не со лоша намера.
Паѓа на синооки со руса коса. Аххх.. Не ме карај што те издавам сеа, ај морав малце :p
Од звучници му трештат Велеска и Есма, додека си игра некој игрици кој за мене се несфатливи.

Епа Маро, епа чорба. Ај доста :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nighty

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
... До кај стигна бе? Одамна не си се пофалил...
... Паѓа на синооки со руса коса. Аххх.. Не ме карај што те издавам сеа, ај морав малце ...

Од звучници му трештат Велеска и Есма, додека си игра некој игрици кој за мене се несфатливи.


Навистина не побарав од тебе, но фала ти Ани. :)
Кога се видовме за Пивофест ми е последната тура од летово лепото, знаеш дека Прилеп ми е при срце поради тебе и уште неколку луѓе. :sreken

За девојките на кои паѓам не те карам, признавам, виновен сум... :sram

НО!!!


Прекини да лажеш за тоа дека слушам Велеска и Есма, звучниците ми трештат, но со се’ ОСВЕН таквата „музика“ за која ме зезаш!!! :D

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Angiie

близнак

Староседелец
21 јуни 2012
169
306
1,063
..со подуен граден кош истакнувајќи го бицепсот од неверојатни... (нема да кажам колку кубни сантиметри со цел да ја поштедам младата женска форумска раја од паѓање во несвестици).

(bravo)

и само да додадам дека Дедому бил појака фаца од прапрадедому и Мајоров заедно...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor and Dr.Gonzo

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Саки Саладин брат : )
Овој и у жио сам му га кажаја, ти си најпаааметан на форум бе брат : )
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
(bravo)

и само да додадам дека Дедому бил појака фаца од прапрадедому и Мајоров заедно...
Ам ак сакате да се споредуваме, ќе кажам дека дедоми бил пофраер тип и од тебе и гонзо на квадрат.
И друго нешто за тебе бате...ти си поголем велмешанец (п***р), од дедоти, прадедоти, прапрадедоти, прапрапрапрадедоти (во период) заедно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Членот со ник нејм Jackal дојде и твојот ден, Ѓурѓовден.
Ајде џакале да те психо-физо (без физо) анализираме во повеќе смерови како на пример хороспок, спорт и рекреација, музика и филм, духовни болести, наркотични сретства, машинизам, феминизам, шовинизам, медицински дејности и слично.
Од хороскоп стварно не си свесен колку тебе ти влијае хороскопот во твојот живот. На пример ти си темпераментен дечко , анти пасивен, хиперактивен што одма тоа мене ме асоцира дека си риби спарени со овен и си попримил малку од вага за да можеш послено да ги балансираш спротивностите на овие две хороскопски хорор комбинаци (како во хичкоковиот филм- птици) и тоа многу вешто си го усовршил преку гледање на многу поучни емисии од типот : Јанко - јади бурек, среќна ѕвезда - Лијља Филипоска, како беше тексот - Драган Вучич, сето ова е врвна комбинација со слушање реге музика од покојниот Боб Марли измиксани со најсериозните и најсилните музички ефекти извадени од серијата величенствениот султан Сулејман , кога оди да ја покори Бугарија.
Е сега пошто ти делуваш националистички на овие наши простори, што значи мразиш татари, варвари, хуни, келти, ацтеки, монголци, јапонци и сите други црнци, тоа резултира масивно гледање на историски филмови со кољежи, јавно бесење, нецензуриран пораѓај, закасната менструација, недепилирани срамни влакна, мрсна коса, јавање во темната шума, неуспешен егзорцизам и такви слични ствари, што значи дека многу добро ги разбираш филмовите имаш поинаков чуден стил и затоа те ставиа модератор на подфорумот филм и друго. Сите овие елементи кои ти го креваат андреналинот до небеса/ до бог синот и светиот дух (амин), користиш контраефективни помагала како на пример канабис при што го пушиш со се семки, за да ти лутит појќе, и кога ќе ти речат- абе џакал , абе многу е лута... ти одговараш- за лута рана , лута трева...и сецкаш 3 пати во рок од 2 секунди со повлекување на минимален чист кислород (О2) и за кратко време силно конзумирање на H2O за да ја ублажиш лутината.
Болен си од повеќе духовни болести, како на пример скршено срце од бившата ти девојка која сега сака да се фати со Ѕвонко кој го викаат Ѕвоне или нагалено Ѕвонче ,што работи како главен келнер плус по потреба менаџер (кога нема маси за служење) во ресторанот Мекиците на Стража одма до бензиската Лук Оил од руската мафија.
Од машинерија многу се разбираш (но не најмногу), распознаваш повеќе машини како на пример коли разликуваш од возови, мотори разликуваш од авиони, багер од метро или метро ипол до две метра, моторна пила од косалица за трева, телевизор од рутер, компјутер од радио, телефон од столна ламба итн. како и овие неафтоматизирани машини али за нив нема да зборувам бидејќи се вон машинството, а и вон психоанализата на твојот карактер. Тоа не најмногу (болдираното) за да не си во заблуда значи дека под опиум многу тешко ти е да ги разликуваш машината за перење долен веж од машината за перење садови, пеглата за горен веж со пеглата за коса и слично.
Медицината ти е најјаката страна, бидејќи многу често се движиш со медицински сестри од твојот урбан град, и ги замолуваш да ти укажат гиниколошка помош за ерилно функционирање, со почетна орална припомош, и за крај вагинално пенетрирање. Односно приоѓаш со твојот шаблонски шмекерски говор кој изгледа вака : При ортодонска инклузија, првиот премолар со мезијално инцизијалната рамнина, на својот вестибуларен тубер,со сопствената централна фисура, оклудира со дисталниот секалниот раб на долниот канин од едната страна, со помош на долниот премолар од другата страна, а јас точакот повеќе не го продавам, го компензирав за постара розева пеглица, стегната и не регистрирана.
Го откажувам огласот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: i_wanna_fly and Dr.Gonzo