Психоанализа на форумџии (читај воведен пост)

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
гонзо такси ме чека, тфоја тема е крива
аее кд ке се врату у касни саати да прочитам нешто и за мене, може ? : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Martin_MKD
Во умот на ова момче има ,,Црна дамка '' односно тоа е неговата црнокоса Марија а воедно и неговата невозвратена љубов и разочарувања од нејзина страна..и покрај тоа што доживеал големо разочарување од љубовта сепак се држи на нозе а и психички е добар ..Д Енд :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy and Martin_MKD

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Како би те тебе анализирале, кога ти си психички растроен, непредвидлив во зададена ситуација...тебе ни Платон заедно со Аристотел не би те дефинирале како личност а камо ли ние...али ај јас ќе пробам барем да кажам тоа што знам за тебе, но во овој случај не како твој адвокат туку како твој психолог.
Ти си гонзе дете гологазе, партиски неопределен иако подсвесно навиваш за левицата, заинтересиран за секоја слободна и зафатена девојка земјанка и вонземјанка (по малку и на син на Тошо Малерот спарен со Џенифер Анистон ми наликуваш).
Во областа на уметноста- вечен обожавател на Дарамраџ Махијаванши, твој таен идол е Маринко Роквич и во поново време син му Никола Кољо Роквич, го поддржуваш Донато Браманте, му се восхитуваш на Пол Остер, слушаш класика од Љубомир Бранѓолица како и барокна класика од Александро Скарлати, најголем предизвик ти претставува мешање (мешање на раси, мешање на нации, мешање дроги, мешање алкохол и трбушно мешање), најинспиративна насока во твојот живот е религијата + сексот - пред некој ден ми кажа дека сакаш да му го бапниш на Буда и еднаш на Мухамед..... телекинезата ја земам како твоја највешта наука бидејќи во Охрид ми изгледаше како теле од Кина, најомилено јадење шопска салата со кромид од Драчево, од духовни способности ќе кажам само дека си духовит, од физички ќе кажам дека освен за дисциплината вежбање бицепс со скопјанско пиво 0,33 или при замор и чаша, а при агресија од 1литар флаша, не практикуваш друго...од медицина имаш проблем со андреналинската жлезда - под хитно да закажиш операција кај др. М. Караѓозов.
Од мода лепо се носиш - хавајка идентична како Ник Слотер од серијата Тропски горештини, фриз Џон Дилан- Даниел Веш од серијата Беверли хилс, панталона кожна џоа Лудиот Макс во истоимениот филм, и бели заболекарски кломпи на црвени чорапи- општо кажано пустиме да вриснем, доџе ми од нутра.
Пошо е психологија да замешам со некој збор и физономија...имаш добри црти али ти се неправилно распоредени, и за крај да кажам дека продавам точак 18то брзинец зелен со резервна гума и алуминиумски бандаж (со сите шпици и мачкино око за навечер), рачки како рогови од бик, со вградено динамо за светло, преден и заден калник, во возна состојба и не многу стар.
Цена по договор.
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
29
Битола
Anastasija
Чупе како неа поинакво нема секогаш е позитивна и кога тие најтешко знае како да те расположи секогаш гледа на позитивна страна. Како шо се однесват луѓето со неа така и таја со нив..кратко и јасно ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini