Провинцијалска идеја за екскурзија

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
ај океј, објаснувањата понекогаш немаат крај :D
чекаме нова колумна или тема од Deviously Devilish
оваа ми се чини ја исцрпевме, м? :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rodeo Tvrdo

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
ај океј, објаснувањата понекогаш немаат крај :D
чекаме нова колумна или тема од Deviously Devilish
оваа ми се чини ја исцрпевме, м? :D
Изгледа само јас го разбрав девојчето
И мене ме нервираа тие шопинзи наместо да ги шетам Будим и Пешта,наместо да го разгледам Истамбул ја шетав само капали чаршија за пазарење гардероба на кило.Богами и јас се изнапазарив.Сва срека немаше фб тогаш а не се сликавме по кафематите.Па дури и не се шминкавме тогаш толку,и не беа на мода надградбите,коса,нокти...
а и за алкохолот немаше до толку претерување,пиевме повеке од три ама не апла пред професорите. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Deviously Devilish

Rodeo Tvrdo

Активен Член
20 мај 2012
98
68
28
Скопје

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Па сега... мене лично, и на повеќето не ни се допадна колумната, и 99 % од коментарите се негативни. Ако објави друга колумна, ќе видиме тогаш.
За негативен коментар ги сметам личните навреди,а не коментарите во врска со колумната.
Ако некој напишал дека не му се допаднала не е негативец,го кажал само своето мислење.
Нема потреба од коментари за персоната односно авторот на колумна или било каква тема.Тоа е само едно размислување наа таа личност а не целосна слика за личноста.Не правиме теми кој каква личност е,туку кој како размислува во врска со одредена област,работа,случување...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Deviously Devilish

Deviously Devilish

Активен Член
28 август 2012
104
72
28
30
Па сега... мене лично, и на повеќето не ни се допадна колумната, и 99 % од коментарите се негативни. Ако објави друга колумна, ќе видиме тогаш.

Јас сваќам негативна критика, и поштувам искрено мислење. Само мене ми засмета тоа што ме направивте - прост мрчатор што хејта се наоколу и незнае што кажува, а јас само сакав да дообјаснам нешто во коментарите, чисто да го доловам моментот. Се друго од моја страна е испочитувано :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Јас сваќам негативна критика, и поштувам искрено мислење. Само мене ми засмета тоа што ме направивте - прост мрчатор што хејта се наоколу и незнае што кажува, а јас само сакав да дообјаснам нешто во коментарите, чисто да го доловам моментот. Се друго од моја страна е испочитувано :)

Haters gonna hate :)

Во врска со колумната, сум го поминал тоа.Знам дека си фрустрирана, ама таква ни е денес младината.“Модерна“ ама и многу заспана.

Сите знаат за дискотеки, журки, облека, шопинг, ама некако слабо ни оди науката и работата.Сите сакаат лежи лебовичу, за факултет исто така.Доаѓаат на факултет за да пијат кафе, да си ги покажат новите гелни нокти и да истрачарат.Ќе биде нешто од нив..некогаш