1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пријател(к)и

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од lady_blue, 14 февруари 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  277
  Допаѓања:
  85
  Што е смешно?:)
   
 2. пријателство

  пријателство Активен Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  28
  Не постои пријателство помеѓу различни полови
   
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  277
  Допаѓања:
  85
  Moze kaj tebe ne;)
   
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  369
  Допаѓања:
  123
  Не верувам дека постои пријателство помеѓу машко и женско. Полошо е кога све е за интерес, еден ќе страда поради проблемите што му ги нанел другиот.
   

Сподели: