1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Приватно училиште

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Ученик_12, 5 јуни 2017.

 1. incule

  incule Истакнат Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  569
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски
  Саба приватно средно со мал број на ученици во еден клас,ја таму завршив
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  725
  Пол:
  Машки
  Во времето кога учев јас едно од нај така атрактивните училишта беше Нова во Тафталиџе,а може и сега е уште едно од нај незнам,зборот ми е ако некој е капацитет и сака да учи ќе учи и во Златен Сремец,тоа е училиште за ретардирани така да дали било барок стил дали било со игралишта незнам какви,кујни и други луксузи тоа нема никаква врска напротив мислам дека таквите училишта се баш по не адекватни за изучување на програмата,тоа е мое мислење :kafe
   

Сподели: