1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за игри (помош и совети)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,252
  Допаѓања:
  9,035
  Тамам си е, инсталирај го од ново така ко што ти кажав. Би требало да е во ред.
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,071
  Допаѓања:
  7,000
  Пробав, за жал истото ми го вика.
   
 3. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,252
  Допаѓања:
  9,035
  Најверојатно немаш Full Administrator пермисии. Не знам колку си спремна да чепкаш со регистри и да пробуваш, ама има начин да се среди.
   
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,071
  Допаѓања:
  7,000
  Фала за помошта, ќе оставам сега за сега.
   
 5. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,548
  Допаѓања:
  1,926
  Пол:
  Машки
  пошто слаба посветеност има темава па еве да препорачам неколку страшно добри игри и некои шо ќе испаднат оваа година...
  долго очекувана е играва а има и добра најава...па вреди да се проба

  постара е играва али според мене сеуште е меѓу најдобрите за графика и добра акција

  бетмен како бетмен...акција добра графика...и уше нешто конечно може да се вози колата...

  ако уживате во убавините на лондон тогаш играва е предизвик...како сите асасенс...така и оваа со добра графика со добра акција со добра сторија....
   
  На Headache му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  727
  Пол:
  Машки
  Сакам да прашам дали може да се стават модови за Generals zero hour што би биле соодветни за тој компјуер или лаптоп,јас што ги најдов некој бараат графичка по јака така да некој совет и како да се најдат?? фала
   

Сподели: