Преживеан (VIP Survivor )

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Го гледав. Онака „опасно“ изгледа, змии отровни, крокодили, мајмуни, не знам ти што, секакви инсекти. Гадно изгледа, но тие таму се појдени со 4748484 чувари :) ќе се вратат дома со - 15 кила и поќе :D не би преживеала само со ориз.
Туку, друго ми беше муабетот. Го почитувам Тони Зен затоа што цело време зборуваше на македонски. А го гледам Жаре тупи на српски. Македонец си, или што? Таа девојката не ја ни приметив, како се вика, манекенката. Се надевам барем таа нема да се изглупира..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Го гледав. Онака „опасно“ изгледа, змии отровни, крокодили, мајмуни, не знам ти што, секакви инсекти. Гадно изгледа, но тие таму се појдени со 4748484 чувари :) ќе се вратат дома со - 15 кила и поќе :D не би преживеала само со ориз.
Туку, друго ми беше муабетот. Го почитувам Тони Зен затоа што цело време зборуваше на македонски. А го гледам Жаре тупи на српски. Македонец си, или што? Таа девојката не ја ни приметив, како се вика, манекенката. Се надевам барем таа нема да се изглупира..

Ти да видиш таа која глупача е само... :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar, The Tramp and Marrie

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Го гледав. Онака „опасно“ изгледа, змии отровни, крокодили, мајмуни, не знам ти што, секакви инсекти. Гадно изгледа, но тие таму се појдени со 4748484 чувари :) ќе се вратат дома со - 15 кила и поќе :D не би преживеала само со ориз.
Туку, друго ми беше муабетот. Го почитувам Тони Зен затоа што цело време зборуваше на македонски. А го гледам Жаре тупи на српски. Македонец си, или што? Таа девојката не ја ни приметив, како се вика, манекенката. Се надевам барем таа нема да се изглупира..
A само по колку и плаќаат на ден, јас погледнував дома моите гледаа. Една само командуваше па еден и се развика...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marrie

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Пак ли со оваа глупост? Слушам македонката одма се легнала таму со некој.. -.-
Не знам како народот има време да се замара со вакви глупости.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto and Marrie

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Жаре, еднаш и него да го викнат некаде, пола Србија ја донесе во неговата емисија. Го гледав првиот ден некако многу смирено ми изгледа, а некако многу сељачки тип ми е кога го гледам на ТВ(зборам предходно во неговата емисија).
Нашава уште првиот ден, одма се жали гладна била :place. Што мислеше она дека ќе има кафани и дискотеки?
А и сите се едни „ВИП„ фаци, шта да ти причам, кад све знаш.
А за Тони Зен што не претставуваше РЕСПЕКТ. Он беше за мене победник, а и 70-80% од публиката се согласуваа со тоа.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Пак ли со оваа глупост? Слушам македонката одма се легнала таму со некој.. -.-
Не знам како народот има време да се замара со вакви глупости.

Но и одма излегла. http://fun.mnogoo.mk/mk/articles/vesti/aleksandra-nakova-diskvalifikuvana-od-vip-prezhivean
Кој ќе ти сака таков човек. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Многу убаво се промовираат македонките како најголеми и најлесни к**ви. -.- Најтрагично децаа гледаат алоо СОВЕТ ЗА РАДИОДИФУЗИЈА СВЕСНЕТЕ СЕ!!! :eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto, Sugar and Marick14

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
ја никој не познавам од тие таму :D гледав на почеток да видам кои се ,,, па ни оган не можеа да запалат ЛОЛ
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
300
230
1,043
Уште еден куп будали собрани на едно место. Ја гледав само првата сезона пред неколку години, тие ми беа интересени, сите наредни беа се поглупи, посебно ВИП сезоните. Оваа гарант ке биде најглупата до сеа, уште коа ке видиш дека Жаре наш е таму, а и другите гледајки ги по фаца не се ништо поарни.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She, Sugar and Marick14