1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Jackal, 13 февруари 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Тоа би било најдобро да се направи анкета која ќе биде поставена на сајтот Црнобело, каде и повеќе ќе се дознае за цб форумот. Мое мислење е тоа, за повеќе @ipopovski :D
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Убаво би било да има едно катче за повозрасни членови, каде нема да доаѓаат млади и да прашуваат работи за кои на нас постарите(вампири) ќе ни биде банално да одговараме:cool:
   
 3. Abraxas

  Abraxas Староседелец

  Зачленет на:
  10 јануари 2013
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  788
  Дали форумов има некакви етички кодекси каде клеветењето и ширењето лаги со цел да се удри по нечиј углед се санкционира на некаков начин?
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Баш ме занима, кој кого клевети.....и што сатисфакција ќе имаш ако било кој биде санкциониран?
   
 5. Abraxas

  Abraxas Староседелец

  Зачленет на:
  10 јануари 2013
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  788
  Дали тебе би ти било сеедно некој да те етикетира како наркоман и секташ?
  Не ми треба никаква посебна сатисфакција, само ме интересира дали форумов има механизам за да спречи некој да го претвори во алатка за ширење клевети и лаги.
   
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Јас не прочитав дека некој тебе ЛИЧНО, со такви зборови ти се обратил...а и не можеш цел интернет да го окривиш оти каде и да отвориш за телема или за АК,
  ќе прочиташ такви епитети за тој човек, разни коментари и етикетирања...но затоа нели вие сте тука за да демантирате такви мислења....штета е што луѓево сме такви никакви, повеќе не занимаат негативностите, клеветите, отколку правата вистина.
   
 7. Abraxas

  Abraxas Староседелец

  Зачленет на:
  10 јануари 2013
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  788
  Прашањето не се однесува на цел интернет, се однесува на форумов. Ако си компетентна да одговараш во име на овој форум, повели, во спротивно има други теми каде може да се дискутира.
   
 8. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Па, види вака...како редовен гостин на овој напуштен форум, ќе си земам за право да изигравам компетентна особа за одговор(не оти има некој друг)...но чему толкава врева..бадијала жештење, научени сме одамна на такви дуели меѓу тебе, Хепта и алф..ништо ново...
   
 9. Abraxas

  Abraxas Староседелец

  Зачленет на:
  10 јануари 2013
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  788
  @ipopovski претпоставувам дека ти си компетентен за прашањево?
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Боље пријави го во исчезнати луѓе, го нема мнооогу повеќе од 24 часа;):D
   

Сподели: