1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Предлог за туристичка дестинација

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од Myself, 13 февруари 2012.

 1. Myself

  Myself Нов член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  4
  Вашите искуства, предлози, мислења за туристички места кои заслужуваат внимание.
   
 2. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  Кушадаси-Турција
  Дефинитивно најголем впечаток од сите земји во кои сум била...Летно време особено,море плажа коктели,џакузи,хотели со највисок рејтинг,услуга одлична,луѓето-пријателски расположени,и секако многу многу места за да видиш...
   
  На Македонец му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Крф дефинитивно. Прекрасно чисто море, убави плажи.
   
 4. zica

  zica Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  18
  Хвар...преубаво,добра забава...
   
  На Myself му/ѝ се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Јас ке ви предложам едно место кое и не е така познато но е прекрасно таму бев цели три месеци
  Мало местенце но онака баш тивко и мирно за оние што сакаат баш одмор од се
  Се наога во Црна Гора измегу Котор и Тиват....СТОЛИВ
  stoliv.jpg stoliv_in_boka_kot_1_galleryfull.jpg Stoliv_smora2[2].jpg
   

Сподели: