1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Прв бакнеж

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Sesil, 18 март 2012.

 1. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
  Ај да се потсетиме како изгледаше тоа? Каде? Со кого? Какво беше чувството?
   
  На *Anna му/ѝ се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Со една школска во седмо одд. Ехеее времиња беа тоа.:D Беше тоа во еден локал во Неготино додека јас си седев со другарите на маса, а оваа дојде, седна до мене и ни збор не рече туку директно ми ја „залапа“ една:) Морам да признаам дека ептен лошо се бакнуваше, можеби е тоа и најлошиот бакнеж досега. Среќа што после тоа успеав некако да ја натерам да престане да ми досадува.
   
 3. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  Еден ден пред да почне школската година. на 14 години до дечко кој е моја генерација. чувството беше.. шо знам - чудно....:cool::D
   
 4. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Седмо спрема осмо одделение летото. Ауф, врската и само преку летото траеше ради тоа што девојката не беше од мојот град. И да, чувството? Незнам зашто ама епик. Ептен убаво се чувствував, можда не баш така како што си замислував ама беше одлично.
   
 5. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Прва година средно. Чувство- грдо!
   
 6. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Изледа јас сум малце задоцнил али ај нмв , :D иначе беше 1 спрема 2 година гимназија и тоа се деси онака спонтано , а иначе у градски се деси тоа , коинциденција коа се сетам на тоа цекогаш на ЈСП ми текнува :D
   
  На Elena, Bum-Bum, Selma и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  На 13год еден ден пред да почне школската година,а дечкото беше една година постар од мене а чуството ми беше бљак :giggle и цело време си мислев дали е добро тоа што го правам со мојата уста и јазик :rofl
   
 8. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,101
  хехе времињаааа (happy) првиот бакнеж ми беше со дете што не беше од мојот град, знаеше дека ми се допаѓа и јас исто на него, после тоа тој сакаше да ме бакне неколку пати, но пусти страм не му давав :rofl и после тоа кога излеговме беше сабота кога ме залепи за една кола и почна, јас поцрвенев цела во обрасчињата :D инаку на 13 години беше :biggrin
   
  На AnGelgirl24, КрисТина К. и Sesil им се допаѓа ова.
 9. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Знам во лето беше на клупа во парк...интересно ми беше многу и сега си се смееам на тоа :rofl
   
 10. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  Почеток на осмо.чувството смешки. :giggle
   

Сподели: