1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Прв бакнеж

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Sesil, 18 март 2012.

1. Sesil

Sesil Староседелец

Зачленет на:
    20 февруари 2012
    Мислења:
    298
    Допаѓања:
    230
    Ај да се потсетиме како изгледаше тоа? Каде? Со кого? Какво беше чувството?

На *Anna му/ѝ се допаѓа ова.
  2. existence

existence Boolean
    Член на администрација Админ

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    7,389
    Допаѓања:
    9,094
    Со една школска во седмо одд. Ехеее времиња беа тоа.:D Беше тоа во еден локал во Неготино додека јас си седев со другарите на маса, а оваа дојде, седна до мене и ни збор не рече туку директно ми ја „залапа“ една:) Морам да признаам дека ептен лошо се бакнуваше, можеби е тоа и најлошиот бакнеж досега. Среќа што после тоа успеав некако да ја натерам да престане да ми досадува.

3. Avona Vi

Avona Vi Истакнат Член

Зачленет на:
    15 февруари 2012
    Мислења:
    493
    Допаѓања:
    630
    Еден ден пред да почне школската година. на 14 години до дечко кој е моја генерација. чувството беше.. шо знам - чудно....:cool::D

4. Дејмон

Дејмон Староседелец

Зачленет на:
    16 февруари 2012
    Мислења:
    455
    Допаѓања:
    650
    Седмо спрема осмо одделение летото. Ауф, врската и само преку летото траеше ради тоа што девојката не беше од мојот град. И да, чувството? Незнам зашто ама епик. Ептен убаво се чувствував, можда не баш така како што си замислував ама беше одлично.

5. Marrie

Marrie Староседелец

Зачленет на:
    13 февруари 2012
    Мислења:
    507
    Допаѓања:
    801
    Прва година средно. Чувство- грдо!

6. Snape

Snape Истакнат Член

Зачленет на:
    14 февруари 2012
    Мислења:
    284
    Допаѓања:
    402
    Изледа јас сум малце задоцнил али ај нмв , :D иначе беше 1 спрема 2 година гимназија и тоа се деси онака спонтано , а иначе у градски се деси тоа , коинциденција коа се сетам на тоа цекогаш на ЈСП ми текнува :D

На Elena, Bum-Bum, Selma и уште 1 член му се допаѓа ова.
  7. Mila Kunis

Mila Kunis Истакнат Член

Зачленет на:
    15 февруари 2012
    Мислења:
    2,279
    Допаѓања:
    3,525
    На 13год еден ден пред да почне школската година,а дечкото беше една година постар од мене а чуството ми беше бљак :giggle и цело време си мислев дали е добро тоа што го правам со мојата уста и јазик :rofl

8. Caci

Caci Истакнат Член

Зачленет на:
    15 февруари 2012
    Мислења:
    872
    Допаѓања:
    1,100
    хехе времињаааа (happy) првиот бакнеж ми беше со дете што не беше од мојот град, знаеше дека ми се допаѓа и јас исто на него, после тоа тој сакаше да ме бакне неколку пати, но пусти страм не му давав :rofl и после тоа кога излеговме беше сабота кога ме залепи за една кола и почна, јас поцрвенев цела во обрасчињата :D инаку на 13 години беше :biggrin

На AnGelgirl24, КрисТина К. и Sesil им се допаѓа ова.
  9. Hexasto

Hexasto Истакнат Член

Зачленет на:
    16 февруари 2012
    Мислења:
    1,082
    Допаѓања:
    1,630
    Знам во лето беше на клупа во парк...интересно ми беше многу и сега си се смееам на тоа :rofl

10. smeker

smeker Староседелец

Зачленет на:
    9 март 2012
    Мислења:
    768
    Допаѓања:
    977
    Почеток на осмо.чувството смешки. :giggle

Сподели: