1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Прашања за екстерно тестирање

Дискусија во форумот 'Хумор и Сеир' започната од JaMi, 28 Мај 2013.

?

Дали мислите дека треба да има есктерно тестирање?

 1. да

  16 глас(а)
  34.8%
 2. не

  21 глас(а)
  45.7%
 3. не се замарам

  3 глас(а)
  6.5%
 4. треба, за да има на што да се смееме

  6 глас(а)
  13.0%
 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет:
  14 Февруари 2012
  Мислења:
  6,632
  Допаѓања:
  13,873
  Поени од трофеи:
  973
  Овија мои...

  Под уште се нарекува_____ ?
  а)Патос
  б)Доритос
  В)Тасос

  Где си била кад сам био____?
  а)Нико
  б)Чак Нориз
  в)Брус Ли
   
  На street_chic, Gemini, LittleButterfly и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет:
  23 Февруари 2012
  Мислења:
  435
  Допаѓања:
  1,387
  Поени од трофеи:
  1,093
  Б и Б
   
 3. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет:
  10 Ноември 2012
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  2,075
  Поени од трофеи:
  1,123
  1.Остала си увјек:
  а)иста
  б)чиста
  в)шилеста

  2.Мајка на Марика:
  а)душкаше
  б)дуваше
  в)думаше

  3.Што пееше Есма на Евровизија?
  а)лелелелелеее
  б)лелелелеллелелелле
  в)лелелелелелелелелелеле

  4.Кој рано рани...
  а)има подочњаци
  б)вапца јајца
  в)прв моча

  5.Не заборавај...
  а)да се сетиш на мене
  б)да ми пишеш порака
  в)да ми стисниш лајк
   
  На beautifull liar, street_chic, BlackTulip и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет:
  17 Февруари 2012
  Мислења:
  5,881
  Допаѓања:
  9,546
  Поени од трофеи:
  1,683
  „Во наше време не шо немаше екстерно тестирање, туку и учителот дома ми идеше“.

  Александар III
   
  На beautifull liar, street_chic и Selene им се допаѓа ова.
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет:
  14 Февруари 2012
  Мислења:
  6,632
  Допаѓања:
  13,873
  Поени од трофеи:
  973
  Идемо још едно питање
  Парвати е алергичан на поленоф____?
  а)праф
  б)криф
  в)тфрд
  г)мек
   
  На ScorpioNka, beautifull liar, TheQueen и уште 8 други им се допаѓа ова.
 6. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет:
  4 Април 2013
  Мислења:
  1,398
  Допаѓања:
  2,531
  Поени од трофеи:
  1,133
  Исусе!!! :patos
   
  На beautifull liar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет:
  18 Март 2012
  Мислења:
  2,821
  Допаѓања:
  6,503
  Поени од трофеи:
  1,153
  Зошто _______ мајко родила ?
  а) Коле
  б) Симе
  в) Диме
   
  На Хоуп*, Lady*, Gemini и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет:
  20 Февруари 2012
  Мислења:
  1,545
  Допаѓања:
  1,922
  Поени од трофеи:
  1,133
  абе ок е да има ектерно....ама не на крај на година
  на полугодие.....ок е....се слагам
  ама крај на година и 10 дена...за цел материјал....ногу е....да бидеме реални ама ногу е
  а тоа дека има глупи....да не кажам моронски прашања...има...јбг
  битно се да помине во најдобар ред.....ииии да....
  како екстерно тестирање е тестирање за професорите а се тестират учениците ???:^)
   
 9. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет:
  18 Февруари 2012
  Мислења:
  1,128
  Допаѓања:
  2,391
  Поени од трофеи:
  1,123
  Не знам зашто ама вакви тракатанци у стилу „ Ја викаа...“ и тако даље не ми се смешни.
  Арно ама, пред два три дена на ФБ колку сум се смеела значи ( со блага тага во душата да нагласам) на следново:

  Што им стоеше на МЗТ во витрина 20 год?
  а) Калорифер
  б) Тостер
  в) соковник

  :D:D:D
   
  На BlackTulip и parvati им се допаѓа ова.
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет:
  13 Јуни 2012
  Мислења:
  1,528
  Допаѓања:
  1,693
  Поени од трофеи:
  1,133
  Тапшин тапшин танана______________:

  а) полижеш ми шабана
  б) сестра ти е карана
  в) и свилена марама
   
  На beautifull liar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: