1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Постојат ли вампири?

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од FallenAngel, 12 февруари 2013.

 1. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  постојат на пример јас !! седам по цели ноќи касам туѓи вратови .. бледа сум .. друго нешто? :D
   
  На Just Perfect, Badgirl, Marchisio и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. mashkodete

  mashkodete Истакнат Член

  Зачленет на:
  11 февруари 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  25
  Србите се познати по ширење на лажни и прости приказни со цел да бидат центар пажња на балканов како и секојпат што пробуваат да го направат тоа, ке ти дадам пример со "а где је печат", посељачко од тоа немам видено, не го разбирам и не ме интересира тој проклет печат :mad: Да се вратам на темава да ти одговорам, ти дадов пример, а приказната со вампириве е исто дебилска како и оваа со печатов. Мислам дека се разбираме нели :)
   
  На Весна1992 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. D.Kettering

  D.Kettering Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2013
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  22
  Вие колку сакате можете да се смеете но работава не е за смеење... Треба сериозно да размислиме како влијаат медиумиве денес врз младите општо и што се им се сервира на тацна.. Гледам сега е хит, некој филм со зомби што се вљубува во девојка... Наскоро и тоа ќе е актуелно како прашање.
   
  На Luckky, Arkantos и mashkodete им се допаѓа ова.
 4. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  and then she said ... I do not care ...

  убави се на филм и подобро нека останат во таа наша мала илузија...инаку се ќе се расипе...
  секси се на ТВ ...не верувам баш дека така секси ќе му бидат и на некој во живо :cool:
   
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,874
  или не постоиф или па су пи*чке па се криеф и не ни дааф на знање дека постоиф дефинитивно : )
  Ваљда глусци кидаф, а не како порано људи, ск само на филм људи , како што викаш ти : )
   
 6. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,537
  Дали е можно дека има и ваква тема??? :facepalm2
  Постојат инаку,се разбира дека постојат! (да не бидам оф топик)
   
  На LittleButterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 7. JaMi

  JaMi Модератор

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,407
  Допаѓања:
  14,338
  Во ''старо време'' (од времето на баба ми) се верувало дека постојат.Ми има раскажувано дека за некои чудни и страшни појави ги поврзувале со вампирите,ми има раскажувано...
  Но,во денешно време, има поинакви ''вампири'' :giggle
   
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,442
  Допаѓања:
  3,792
  Неможиме да речиме дека нема пошто има некои чудни случки а исто неможиме да речиме дека има пошо неаме видено..така да се бива и ништо не ме чуди на ова планетава.
   
 9. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  515
  Има има,се наоѓа по некој тек-тук (nod)
   
 10. JaMi

  JaMi Модератор

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,407
  Допаѓања:
  14,338

Сподели: