1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Посвети песна

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Lilit, 14 февруари 2012.

 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  733
  Допаѓања:
  1,253
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,170
  Допаѓања:
  2,232
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 3. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  790
  Допаѓања:
  1,099
 4. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,595
  Допаѓања:
  5,668
 5. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,718
  Допаѓања:
  877
  Кога веќе си посветуваме песни за Кроули, па и метал :)
  @violetmoon


  (yup, this song is about Crowley)
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,595
  Допаѓања:
  5,668
  @Хептаграм XI кога е добар метал во прашање и за Кроули да е вреди да се слушне:)

  Сега само метал без Кроули:D
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,718
  Допаѓања:
  877
  Ова за Нострадамус, неговите предвидувања и неговите "centuries" или „времиња“ :)
  Благодарам...
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 8. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,465
  Допаѓања:
  3,741
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  733
  Допаѓања:
  1,253
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: