1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Посвети песна

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Lilit, 14 февруари 2012.

 1. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  771
  Допаѓања:
  1,072

  Песниште. Ме потсеќа секогаш на тебе и ќе ме потсеќа.
   
 2. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  1,067
  На Mystic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cassiopeia

  Cassiopeia Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 февруари 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  8
  На :Faun: му/ѝ се допаѓа ова.
 4. :Faun:

  :Faun: Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 мај 2017
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  14
  На Cassiopeia му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  1,067
  На Mystic му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  3,568
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  1,067
  На Mystic му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  1,067
  На Mystic му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  3,568
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  3,568
  @Iris* Miles and miles of empty space in between us, a telephone can't take the place of your smile..
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: