1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Посвети песна

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Lilit, 14 февруари 2012.

 1. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Истакнат Член

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,170
  Допаѓања:
  1,111
  Пол:
  Женски
  •••
   
  На corki и Iris* им се допаѓа ова.
 2. Ita

  Ita Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  1,953
  Допаѓања:
  1,981
  Пол:
  Женски
  Листајќи го форумот се потсетив на двајца добри (виртуелни) пријатели кои никогаш не успеав да ги запознаам лично. За жал тие луѓе веќе не се меѓу нас но спомените и времето поминато заедно со нив по виртуелниов свет секогаш ќе ми останат како еден убав белег во животот. Па би сакала оваа песна да ја посветам на нив.

  Лесна ви земја Ивана и Тане!
   
  На Baknuvalka и BadBoy007 им се допаѓа ова.
 3. Beauty&Beast

  Beauty&Beast Истакнат Член

  Зачленет на:
  11 септември 2015
  Мислења:
  694
  Допаѓања:
  749
  Пол:
  Женски
  На BadBoy007 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Истакнат Член

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,170
  Допаѓања:
  1,111
  Пол:
  Женски
  Nemu.
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 5. incognito

  incognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,825
  Допаѓања:
  2,854
  @Iris* одиме уште еднаш:sreken
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  264
  Допаѓања:
  548
  Пол:
  Женски
  На incognito му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  926
  Допаѓања:
  820
  Пол:
  Женски
  за мојот сакан :) (inlove):gus(star)
   
 8. incognito

  incognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,825
  Допаѓања:
  2,854
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  264
  Допаѓања:
  548
  Пол:
  Женски
  На incognito му/ѝ се допаѓа ова.
 10. violetmoon

  violetmoon Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,246
  Допаѓања:
  5,342
  Пол:
  Женски
  На Baknuvalka му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: