1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Посвети песна

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Lilit, 14 февруари 2012.

 1. Lilit

  Lilit Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  8
  Темава е со цел да посветите песна на некого, на кого сте немале храброст да им кажете директно итн. Еве јас ќе започнам. ;)


  За љубениот,срцка тој :D
   
  На Proton му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Да ја пофалам како прво темата.

  Е сега и јас една песна да му посветам нему, на моето љубовче...
  :)
   
  На Lilit му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fifi

  Fifi Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  40
   
  На redhead и Jackal им се допаѓа ова.
 4. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
 5. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338


  Песна за мојата веќе бивша девојка...
   
  На kizzo и Scars им се допаѓа ова.
 6. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753


  Затоа што сеуште си го сакам Слончето мое...
   
 7. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
 8. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369

  за беблакот (inlove)
   
  На kizzo, Rosana и Trouble им се допаѓа ова.
 9. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,102


  Оваа песна му ја посветувам на мојот бивши, секогаш кога ќе ја слушнам ме поцетува на него, таман како за нас да е пишувана, кога се разделивме плачевме цела вечер и јас и тој, но сепак имаше некој трет што успеа да не раздели :) но сепак не жалам, бидејќи благодарение на тоа, го сретнав сегашниот и се (inlove)
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 10. AnneBoleyn

  AnneBoleyn Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  192
   
  На redhead и Trouble им се допаѓа ова.

Сподели: