Порака до бившите

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Овде напишете го тоа што би му го рекле на бившиот или бившата...

ете да започнам јас...

Чест ми беше да бидам дел од луѓето со кој си близок, бидејки си прекрасен човек, но не ми беше чест да те видам како ја бакнуваш неа во нашиот омилен ресторант.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio

Onkel

Староседелец
14 мај 2014
77
82
1,028
Да е живо и здраво синчето мало. Ова е до А.Н.

Сеуште те сакам. До И.В.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: FallenAngel

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Знам дека ти фалат кифлите на баба ми.
m0103.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: FallenAngel

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Знам дека ти фали моето ангелско лице(така ти го нарекуваше) и знам дека сега сам го пиеш капучиното во Амур но без сласт.
 

MATEJA

Член со 30 казнени поени
29 мај 2014
280
247
353
Овде напишете го тоа што би му го рекле на бившиот или бившата...

ете да започнам јас...

Чест ми беше да бидам дел од луѓето со кој си близок, бидејки си прекрасен човек, но не ми беше чест да те видам како ја бакнуваш неа во нашиот омилен ресторант.

ja bi mu napisala taka. Voli onok ko te voli tebe, ali pazi da ne te zaebe, kad ti kazu Umrecu za tebe ti mu reci ma idi u p.m umri ko te ebe
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio and SaraFighter

MATEJA

Член со 30 казнени поени
29 мај 2014
280
247
353
Ja bi mu napisala vaka. Toa sto sum go posakala sekogas sum go imala, no toa sto sum go ostavila vopsto nikogas ne mi ni bilo potrebno.....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: *V******

SaraFighter

Староседелец
1 август 2013
178
479
663
Јас би напишала ма иди у три лепе пи*ке материне со та кривата во главата ко тенџере шо е и во очите ко на баба ми финџалите оние 90 ките :* хааа бе шо се чудам си одговарате ама далеку не одите видечеш;):rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LadyGv and FallenAngel

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Јас би напишала ма иди у три лепе пи*ке материне со та кривата во главата ко тенџере шо е и во очите ко на баба ми финџалите оние 90 ките :* хааа бе шо се чудам си одговарате ама далеку не одите видечеш;):rofl

Љубомората се измешала со самоизжалување :)