1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Помош за проектни задачи/состави/писмени

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Marrie, 16 февруари 2012.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  195
  Допаѓања:
  155
  Пол:
  Женски
  Милиони теми можеш да најдеш на нет за идеја, но еве една идеја од мене, на пр...Влијанието на психологијата врз развојот на личноста.

  Може нешто со интернетскиве зависности и карактерни особини на профили, нешто во врска со форумиве, лажните профили,..... ..
   
 2. bliznaci

  bliznaci Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  242
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Женски
  Емоционална интелигенција и контакти со луѓето,Комуникација со деца,Проучување(опис)на карактери на личност.
   
 3. Princess^^

  Princess^^ Нов член

  Зачленет на:
  28 февруари 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво, дали може некој да ми помогне утре правам писмена по македонски, неможам да најдам ништо а не сум баш најдобра за составување писмени.
  Тема: Човековиот непокор како најголема етичка вредност, слика на поетското творештво на Анте Поповски.
  Благодарам однапред
   
 4. Јован

  Јован Нов член

  Зачленет на:
  4 март 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Ми треба писмен состав за Гневниот и храбар Ахил,национален херој!? (од илијада),ќе ве молам за помош :)
   

Сподели: