1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Подно греење

Дискусија во форумот 'Дом' започната од stole04, 16 март 2018.

 1. stole04

  stole04 Староседелец

  Зачленет на:
  23 мај 2012
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  12
 2. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,715
  Допаѓања:
  742
  Zavisi za kakvo podno greenje mislis imas nekolku varijanti??
  Imam jas doma podno pod plocki,sistem 24/7 se regulira prku displej i e bas odlicno samo sto ne ladi (nez za kakvo ladenje mislis :) )
   

Сподели: