1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пехчево

Дискусија во форумот 'Градови' започната од Danny S, 17 декември 2018.

 1. Danny S

  Danny S Нов член

  Зачленет на:
  11 октомври 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  3
  Јас живеам во ова мало градче во источна Македонија, односно во т.н. Малешевија.
  Можеби е мало но си има свои убавини. Би му препорачала на секого кој не бил овде да дојде и сам да ги види убавините во ова мало градче.
  Овде доаѓаат многу туристи, особено од соседна Бугарија, претходниот викенд имавме туристи од нашиот град Штип.
  Пред се доволно е тоа што овде воздухот никогаш не бил загаден, ниту пак сега е.
  Овде е и прекрасниот хотел „Гогов“ кој секогаш им стои на располагање на туристите. На секого би му препорачала барем една ноќ да помине во овој хотел за да ја види неговата внатрешна убавина. Како почнувајќи од влезот те пречекуваат убавата атмосвера, насмеаната рецепционерка, и предобриот менаџер.
  Потоа во ресторанот, ве дочекува другиот менаџер, кој е секогаш расположен, добрата шанкерката и секако услужните келнери кои ви стојат на располагање цело време од вашиот престој во ресторанот.
  Потоа во собите во кои што сте сместени можете да забележите со свои очи дека секогаш е средено се, од едниот крај до другиот крај на собата.
  Но да не пишувам многу за тоа, еве https://www.booking.com/hotel/mk/go...ac428054e67f010e;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl можете да си погледнете.
  Доколку сакате да направите резервација можете тоа да го сторите исто преку линков погоре, преку е-маил info@hotelgogov.mk или manager@hotelgogov.mk
  или на телефонските броеви:
  + 389 (0) 78 441 437 - Душко
  + 389 (0) 78 416 950 - Aнтониo
  Уште има и интересна адреналинска патека но сепак таа е препорачлива за во лето, а не за зима.. ]:)

  :):kafe
   

  Прикачени податотеки:

  На Danzl, antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.

Сподели: