1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Песна што ве потсетува на некој момент

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  Наведете песна што ме потсетува на некој момент од вашиот живот, без разлика тажен, среќен или пак романтичен...
   
 2. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  4,415
  Пол:
  Женски
   
  На Y1K991 и Baronessa им се допаѓа ова.
 3. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  Пол:
  Женски

  кога прв пат го запознав бившиот и игравме заедно на бина на песнава :) романтики мх мх :D
   
  На Y1K991, Sugar, parvati и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Blue

  Blue Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
 5. Fifi

  Fifi Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски

  Сега ме растажува :)
   
 6. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  404
  Пол:
  Женски
 7. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Пол:
  Машки


  На оваа песна прв пат се бакнав со девојче, кај другар на роденден, пред 3 години :wub
   
 8. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,188
  Допаѓања:
  3,928
  Во која песна се пронаоѓате и зошто баш таа..?
  Фор ме...
   
  На CofD и Nemirna. им се допаѓа ова.
 9. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  737
  Пол:
  Машки
   
  На Baronessa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,028
  Допаѓања:
  2,639
  Пол:
  Машки
  пијем на екс - синан сакич .....:)
   
  На kizzo и parvati им се допаѓа ова.

Сподели: