Општа хигиена при секс

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Драги црно бели членови,

При самиот секс небитно дали сте со стален сексуален партнер или не колку ви е битна хигиената. Може ли да ви се нафрли ако цел ден макотрпно работел и не се истуширал? Може ли со големи нокти на раце и нозе да ве запали или ви се гади од гребење и нечистотија под ноктите? Сакате ли влакнести делови на тело, интимните, малку потскратени или целосна депилација или разура? Незаситни ли сте да иако труе на пот го пуштите да почне со задиркувањето и прејде на секс или пак најпрво напарфемисување, туширање и целосна хигиена пред сексот?
Некои велат сум чула немора хигиена и онака после свршување одиме под туш заедно.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Драги црно бели членови,

При самиот секс небитно дали сте со стален сексуален партнер или не колку ви е битна хигиената. Може ли да ви се нафрли ако цел ден макотрпно работел и не се истуширал? Може ли со големи нокти на раце и нозе да ве запали или ви се гади од гребење и нечистотија под ноктите? Сакате ли влакнести делови на тело, интимните, малку потскратени или целосна депилација или разура? Незаситни ли сте да иако труе на пот го пуштите да почне со задиркувањето и прејде на секс или пак најпрво напарфемисување, туширање и целосна хигиена пред сексот?
Некои велат сум чула немора хигиена и онака после свршување одиме под туш заедно.
Малку машка пот не ми смета при сексање,нарочито ако сум запалена до стадиум пред експлозија,а орален секс никако без претходно темелно капење,а секс со човек од контејнер излезен како што ти го опишуваш НИКОГАШ(ни за one milion dolars)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: FallenAngel

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
За влакнестите делови кај интимата, сакам да е у триаголна форма со лик на вонземјански брод, оние шо патуваат по вода они.
Ако труе на пот додека се сексаме, додека онака убаво воздивнува, и ставам од тоа стикчето под пазуви а потоа и на јазикот и на забите.

И после свршување легнуваме, се бањаме после 2 недели.

(сфашта да ти еам темите да ти еам, ај отворете дали сакате бричени мишки ..)
 

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Со кал под ноктите и пот...оваа весна какви фетиши и фантазии има, тоа е чувај боже господе.

Седам у када и ме пресмеа. Хахахахааа. Не бе. Туку така ми текна темава. Јас капена се сексам.

Малку машка пот не ми смета при сексање,нарочито ако сум запалена до стадиум пред експлозија,а орален секс никако без претходно темелно капење,а секс со човек од контејнер излезен како што ти го опишуваш НИКОГАШ(ни за one milion dolars)


Абе има земјоделци. Од тутуно право у кревет. Не од контењер. Се шалам. Фала на одговорот
 
Последна промена од модератор:

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Драги црно бели членови,

При самиот секс небитно дали сте со стален сексуален партнер или не колку ви е битна хигиената. Може ли да ви се нафрли ако цел ден макотрпно работел и не се истуширал? Може ли со големи нокти на раце и нозе да ве запали или ви се гади од гребење и нечистотија под ноктите? Сакате ли влакнести делови на тело, интимните, малку потскратени или целосна депилација или разура? Незаситни ли сте да иако труе на пот го пуштите да почне со задиркувањето и прејде на секс или пак најпрво напарфемисување, туширање и целосна хигиена пред сексот?
Некои велат сум чула немора хигиена и онака после свршување одиме под туш заедно.
Ме прашуваш дали ми се гади секс со се горе наведеното ? Оно ми се згади сексот општо од сето тоа.