1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Опишете ја вашата сакана личност

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од freak, 1 август 2012.

1. freak

freak Староседелец

Зачленет на:
    18 јуни 2012
    Мислења:
    190
    Допаѓања:
    120
    Дајте опис на вашата сакана личност (внатрешна и надворешна) заедно со сите маани и доблести. :)

Висок, кафени очи, смеѓ со многу убава насмевка, малце чудно оди односно чекори. :giggle
    Најчесто е насмеан и расположен, ама ако не е подобро е да не му сте во близина. Знае да ме расположи и да ме направи среќна и задоволна. Ме нервира што понекогаш намерно се труди да ме направи љубоморна.

Инаку не ми е дечко, се гледаме одвреме-навреме...(think)

На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Kisserboy

Kisserboy Староседелец

Зачленет на:
    6 март 2012
    Мислења:
    2,442
    Допаѓања:
    3,792
    Просечна висина, црна коса црни очи темен тен..:) ретко кога се смее ама кога ќе се насмеј е како Најубавото Чупе не светот..секогаш замислена и горда..исто се труди да ме направи љубоморен. Секогаш се облеква убо
    Камо да е моја..(inlove) ............:|

На LoveDealer, TIGERWOMAN31SK и freak им се допаѓа ова.
  3. emzzy

emzzy Староседелец

Зачленет на:
    25 февруари 2012
    Мислења:
    1,374
    Допаѓања:
    1,871
    Висок (1,98 точно ахаха), зелени очи, кафеава коса, сексич.. (inlove)
    Многу тврдоглав, флегма, арогантен, самоуверен, нарцис, горделив, штедлив, љубоморен.

На __Fenix__ и WomanInRed им се допаѓа ова.
  4. Марија

Марија Poétesse

Зачленет на:
    14 април 2012
    Мислења:
    1,145
    Допаѓања:
    2,487
    Прекрасно се смее, и стално е насмеан кога е со мене (можам цела приказна да напишам за најубавата насмевка на светов) :) Не е премногу висок, но задоволително повисок од мене, темна коса, убави кафени очи, нема ептен мускули како што сакам кај машко но не можам да се откажам од него кога карактерот му е одличен. Нежен, грижлив, чувствителен...

А и не е сакана личност.. ама личност која можеби ќе постане ептен сакана наскоро :giggle

На simplicity013, parvati, freak и уште 3 други им се допаѓа ова.
  5. Wild.One

Wild.One Истакнат Член

Зачленет на:
    17 јуни 2012
    Мислења:
    197
    Допаѓања:
    147
    Висок околу 1,80, темен тен, темна коса, кафени очи, добро градено тело (тоа го докажа еден п***р на журката во градиште :rofl ), многу е искулиран, прв пат сретнав таков тип на карактер, баш каков што сакав. :)

На freak му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Taa Sum..

Taa Sum.. Староседелец

Зачленет на:
    17 април 2012
    Мислења:
    233
    Допаѓања:
    443
    Кафени очи,црна коса,висок,насмевка со едно дупче :)
    Љубоморен,чуствителен,човек со став,кога ке замисли нешто веднаш го остварува,дружељубив,прекрасен,секси...

Не згрешив што се омажив за него.... Тој е мојот сопатник,до крајот на мојот живот..Го ЉУБАМ се до небото.. (inlove)

На FallenAngel и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.
  7. existence

existence Boolean
    Член на администрација Админ

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    7,391
    Допаѓања:
    9,098
    Висока 1.70, долга руса коса. Често си се караме, но сепак заљубен сум во неа.

На Хоуп*, TIGERWOMAN31SK и Taa Sum.. им се допаѓа ова.
  8. близнак

близнак Староседелец

Зачленет на:
    21 јуни 2012
    Мислења:
    169
    Допаѓања:
    306
    Тесен струк, напумпан гз, цициња (не морат големи, ама тврди нек се), депилирана, над 160см, одкачена, груба во сексот, без пудри и други видови маргарин, да немат ред заби ред пауза... и евентуално бмв М6 да имат, ако не доволно е и М5... :rofl

На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
  9. melpomena

melpomena Енигма

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    8,226
    Допаѓања:
    17,753
    Висок над 1 85,црн,седа коса (inlove) .....спортист,срамежлив,строг,амбициозен,личност мегу ретките што знае да ме остави без зборови....најбитно од се,засекогаш ке остане само моја сакана личност.

На WomanInRed, Taa Sum.. и slb_bobo им се допаѓа ова.
  10. близнак

близнак Староседелец

Зачленет на:
    21 јуни 2012
    Мислења:
    169
    Допаѓања:
    306
    Не ме опишви вака детално те молам... :giggle:*

На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: