1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Опишете ја вашата сакана личност

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од freak, 1 август 2012.

 1. freak

  freak Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  120
  Дајте опис на вашата сакана личност (внатрешна и надворешна) заедно со сите маани и доблести. :)

  Висок, кафени очи, смеѓ со многу убава насмевка, малце чудно оди односно чекори. :giggle
  Најчесто е насмеан и расположен, ама ако не е подобро е да не му сте во близина. Знае да ме расположи и да ме направи среќна и задоволна. Ме нервира што понекогаш намерно се труди да ме направи љубоморна.

  Инаку не ми е дечко, се гледаме одвреме-навреме...(think)
   
  На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Просечна висина, црна коса црни очи темен тен..:) ретко кога се смее ама кога ќе се насмеј е како Најубавото Чупе не светот..секогаш замислена и горда..исто се труди да ме направи љубоморен. Секогаш се облеква убо
  Камо да е моја..(inlove) ............:|
   
  На LoveDealer, TIGERWOMAN31SK и freak им се допаѓа ова.
 3. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Висок (1,98 точно ахаха), зелени очи, кафеава коса, сексич.. (inlove)
  Многу тврдоглав, флегма, арогантен, самоуверен, нарцис, горделив, штедлив, љубоморен.
   
  На Mnogo Bitno и WomanInRed им се допаѓа ова.
 4. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Прекрасно се смее, и стално е насмеан кога е со мене (можам цела приказна да напишам за најубавата насмевка на светов) :) Не е премногу висок, но задоволително повисок од мене, темна коса, убави кафени очи, нема ептен мускули како што сакам кај машко но не можам да се откажам од него кога карактерот му е одличен. Нежен, грижлив, чувствителен...

  А и не е сакана личност.. ама личност која можеби ќе постане ептен сакана наскоро :giggle
   
  На simplicity013, parvati, freak и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. Wild.One

  Wild.One Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  147
  Висок околу 1,80, темен тен, темна коса, кафени очи, добро градено тело (тоа го докажа еден п***р на журката во градиште :rofl ), многу е искулиран, прв пат сретнав таков тип на карактер, баш каков што сакав. :)
   
  На freak му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Taa Sum..

  Taa Sum.. Староседелец

  Зачленет на:
  17 април 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  444
  Кафени очи,црна коса,висок,насмевка со едно дупче :)
  Љубоморен,чуствителен,човек со став,кога ке замисли нешто веднаш го остварува,дружељубив,прекрасен,секси...

  Не згрешив што се омажив за него.... Тој е мојот сопатник,до крајот на мојот живот..Го ЉУБАМ се до небото.. (inlove)
   
  На FallenAngel и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Висока 1.70, долга руса коса. Често си се караме, но сепак заљубен сум во неа.
   
  На Хоуп*, TIGERWOMAN31SK и Taa Sum.. им се допаѓа ова.
 8. близнак

  близнак Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  306
  Тесен струк, напумпан гз, цициња (не морат големи, ама тврди нек се), депилирана, над 160см, одкачена, груба во сексот, без пудри и други видови маргарин, да немат ред заби ред пауза... и евентуално бмв М6 да имат, ако не доволно е и М5... :rofl
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Висок над 1 85,црн,седа коса (inlove) .....спортист,срамежлив,строг,амбициозен,личност мегу ретките што знае да ме остави без зборови....најбитно од се,засекогаш ке остане само моја сакана личност.
   
  На WomanInRed, Taa Sum.. и slb_bobo им се допаѓа ова.
 10. близнак

  близнак Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  306
  Не ме опишви вака детално те молам... :giggle:*
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: