1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилена боја за автомобил?

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 9 март 2012.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  3,665
  Бордо со црни фелни.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tetovchanka^^

  Tetovchanka^^ Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  167
  Допаѓања:
  82
  Темно сива мат , црна мат , бела сјајна , црна мат со бордо мат детали ( на пример ентериер на кола , браници , фелни ) . Темно сива мат ми е новата омилена боја на кола , откако во маало некој паркорал кола со таква боја . Ау . Ми остана во памет .
   
 3. Danzl

  Danzl Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2018
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  8
  Црна или сива :D
   

Сподели: