1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Од кое животно најмногу се плашите?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Scars, 15 септември 2013.

 1. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  ахахахаха сношти сонвев змии..неможев да заспиам после мислев ке ми излези од под креветот xD
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,317
  Допаѓања:
  3,001
  covek
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Лелее иста фобија имаме..:ladno
  I HATE SNAKES :confused:..језиво
   
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Од бившите хахахахах :patos:patos:patos.
   
 5. Tetovchanka^^

  Tetovchanka^^ Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  87
  Ne se zivotni , insekti se :) pajaci I skakulci . Mislam deka ako bidam vo ista prostorija , makar so najmaloto pajace , polovina stotinka , ke zavrsam u koma centar :ladno koga ke naletam na pajak sekogas vikam nekoj da go sobere . Strav mi e da go soberam I so usisivac , a ne pa so metla ili so toa za pajaci ( kako se vikase ona cudo kako metla sto e , ama sluzi za pajaci I pajazinki ) |-(:ladno
   
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Многу пати сум рекол и пак ќе речам, ја гледам како ДЕМОН, одвратно животно :ladno
  [​IMG]
   
  На Stojne, escape и Christena421 им се допаѓа ова.
 7. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  377
  Допаѓања:
  125
  Од кучиња и змии
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  77
  Од домашните само од куче, инаку од дивите животни ги има доста, змија, лав, тигар,....
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Уствари змиите се ептен плашливи животни, така да прво они би избегале од вас отколку вие од нив. Не знам зошто се плашите од змии, ниту напаѓаат први ни ништо, ако ве касне тоа е по ваша вина.
   
 10. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  112
  Нема животно што не ме плаши. Од сите се плашам, освен мачињата. А, и инсекти ме плашат. :confused:
   

Сподели: