1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Од каде сте?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од LadyInPink, 14 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Најактивен член

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,749
  Допаѓања:
  2,559
  Пол:
  Машки
  Прилепчани и Битолчани ги владеат форумиве. :zelen
   
  На Брида му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,639
  Допаѓања:
  701
  Пол:
  Машки
  (cash)(cash) *** СКОПЈЕ *** (cash)(cash)
   
 3. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Машки
  Скопје е мојот град а ја сум него :cool:
   
 4. GIRL004

  GIRL004 Нов член

  Зачленет на:
  20 април 2017
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Битола и кој сака паранормални работи и кој е од битола нека пишува одма порака радо би се запознала и би оделе во опседнати куки хихихи
  :gjavol:gjavol:gjavol:gjavol:giggle:pusi
  (и да пуши малце тревче) хехехе
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,387
  Допаѓања:
  3,767
  Пол:
  Машки
  Ајде одиме во куќата на стравот хахахаха ;)
   
 6. incule

  incule Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  476
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Тетово
   
 7. GIRL004

  GIRL004 Нов член

  Зачленет на:
  20 април 2017
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Ауфффф обавезз кога сакаш :) :gjavol:gjavol:gjavol прифатено е .... :)со задоволство
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. bliznaci

  bliznaci Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Од Гостивар сум.
  Многу малку има што се од Гостивар на форумов.:|
   

Сподели: