Нервирање на комшиите

Abe CreP

Истакнат Член
14 февруари 2012
111
84
328
28
Набројте некој коирсни начини за нервирање на соседите, битно е да бидат нови и еXтремни :gjavol
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Scars31

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
300
230
1,043
Де бре шо толку лошо ти сторија па сакаш да ги нервираш
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Abe CreP

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
Набројте некој коирсни начини за нервирање на соседите, битно е да бидат нови и еXтремни :gjavol

касно ти текнало ова бе брат ... со комшиите ти е исто како и со све останато во животот - како ке се поставиш на почетокот, таков третман ке добиеш ! ама изгледа ти си го утнал на старт? а ? (happy)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche and Abe CreP

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
нема сврха да го правиш тоа освен ако немаш максимум 10 години или пак ако имаш повеќе ама си симнат од планина и првпат се соочуваш со живеење во зграда.
 

Abe CreP

Истакнат Член
14 февруари 2012
111
84
328
28
хаха, абе повеќе години го правам ова али ми снема идеи више, па се надевав на ваша помош ;)
 

Maks

Староседелец
За зграда само музика јака у време од 3 до 5 часот или 10-11.За куќа може и ако имаш кола пушти музика гласна во колата и отвори ја вратата. А може и со топка некоја да шутираш у ѕид ова како помал стално палеше кај моите комшии со топката:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Abe CreP and kones

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
697
93
касно ти текнало ова бе брат ... со комшиите ти е исто како и со све останато во животот - како ке се поставиш на почетокот, таков третман ке добиеш ! ама изгледа ти си го утнал на старт? а ? (happy)
не ти не си налетал на идиоти.како сакаш постави се пак стока си е стока
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hkakashi