1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Непопуларни филмски мислења

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Saladin, 4 февруари 2017.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,916
  Допаѓања:
  9,588
  Пол:
  Машки
  Има јаки, нема спорно. Rainman, Valkyrie се солидни. Ама он као појава...
  (еј топ идеја за нова тема на подфорум филм)
   
  На Coccinella му/ѝ се допаѓа ова.
 2. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  195
  Ама он као појава е страшно сексиљав тип, ружно згоден и јебозовен...едно време бев зацопана во него:svirka
   
 3. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,916
  Допаѓања:
  9,588
  Пол:
  Машки
  Не е овде работата за неговиот надворешен изглед, финтата е што е преценет, луѓето мислат дека е добар актер. А не е.
   
 4. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  195
  Ама не можеме да кажеме дека е лош актер, далеку е од лош и за мене е само ДОБАР.
   
 5. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,916
  Допаѓања:
  9,588
  Пол:
  Машки
  Orlando Bloom е супер. Бар у поголемиот број филмови што ги имам гледано. ( :D)
   
 6. Outrider

  Outrider A Witty Cat Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,596
  Допаѓања:
  5,137
  Т2 Треинспотинг уствари ме изненади позитивно. Није то Т1 ама није за бацити...
   

Сподели: