1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

На што прво си помисливте утрово кога се разбудивте?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Hip.Hop_MKD, 25 февруари 2012.

 1. Cassiopeia

  Cassiopeia Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 февруари 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  8
  Насмевке моја, едвај чекам да те видам денес(inlove).
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,616
  Допаѓања:
  5,688
  Пак главоболка у ѓавола...
   
  На escape и Prashina им се допаѓа ова.
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,171
  Допаѓања:
  2,234
  Мислам дека темава по профитабилна со мислења би била ако би била: На што последно си помисливте пред да заспиете :)
  Па да се види колку бујни фантазии имаат црно белите :sreken
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ВинаНевина

  ВинаНевина Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 мај 2017
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  68
  А возов мора ли да трга толку рано? :sleep
   
 5. Swatkata

  Swatkata Староседелец

  Зачленет на:
  26 јуни 2014
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  15
  Изгледа настинав |-(:confused:
  Тоа помислив,и добро сум мислела.:mad:
  Ама не сум у толку лоша фаза или бар така мислам :biggrin
   
 6. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,317
  Допаѓања:
  3,001
  Za dobar nedelen den potrebna e kombinacija Na 3K:
  Krevet, kafe I kniga.
   
  На corki и Iris* им се допаѓа ова.
 7. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  283
  Допаѓања:
  88
  Ааа како можев да заборавам да го исклучам алармоот?? Епа тоа ти е кога не мислиш ќе бидеш во 5 будна
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  22
  На учење и вежбање :D
   
 9. Laila

  Laila Нов член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  13
  Се наоѓам во малку критичен период, низа перипетии ми го истрошија и последниот атом енергија кој што го имав. Првата мисла ми беше, ќе исчезне ли ова депримирачко чувство некогаш? Правам се што е во моја моќ, но се чини дека времето стои.
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  22
  Масажа ти треба. И прошетка во природа истотака.
   
  На Laila му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: