1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Elizabeth Bathory, 17 февруари 2012.

 1. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Јас на 19 години. А вие ? :p
   
 2. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
 3. Slatki4ka

  Slatki4ka Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  42
 4. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  хаххаа сите 19 :rofl
   
  На Vikica, zica и Slatki4ka им се допаѓа ова.
 5. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Па ни се чекала некоја посебна личност :)
   
 6. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Многу нормално (happy)
   
 7. Slatki4ka

  Slatki4ka Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  42
  Јас ја изгубив со мојата сакана личност што уште сме заедно што значи беше од љубов...
   
  На Marrie, Elizabeth Bathory и x3m им се допаѓа ова.
 8. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Copy paste :)
   
  На Slatki4ka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Јас на 20, скоро 21 :sram
   
  На Elizabeth Bathory му/ѝ се допаѓа ова.
 10. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  16 ......:nah и не беше баш филмски....Со личноста сеуште сум заедно:)
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: