1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдолго патување со автомобил?

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Marick14, 9 август 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  725
  Пол:
  Машки
  Скопје - Атина 700км
   
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  3,779
  Пол:
  Машки
  Битола - Пефкохори 340км
   

Сподели: