1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најдобри приватни училишта

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Ученик_12, 5 јуни 2017.

 1. Ученик_12

  Ученик_12 Нов член

  Зачленет на:
  5 јуни 2017
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  1
  Предлог за квалитетно приватно училиште?
   
 2. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,245
  Допаѓања:
  2,880
  Domashno uchiliste.Em ne davas pari vo bunar em ke nauchish poveke.
  Privatnite uchilista se fabriki za pari za da shtancaat diplomi na razmazeni i rasprdeni deca. Istoto vazi i za privatni fakulteti.
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  708
  Допаѓања:
  109

Сподели: