Најдобриот дејт на кој сте биле

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Злочко радознало, ај ти кажи ни дали воопшто си имал секс со девојка до ден денес?

За вакви провокации ќе следат награди и честитки во иднина :)
Свашта, друго што е на ред, ќе прашуваме како се зачнува цајкан?
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
За вакви провокации ќе следат награди и честитки во иднина :)
Свашта, друго што е на ред, ќе прашуваме како се зачнува цајкан?
Кажи ако знаеш воопшто како се зачнува дете а не па цајкан...и башме занима дали ти воопшто си имал некој дејт, пошто делуваш строго..брррррррр....ти се треселе од прва гарант:rofl
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Кажи ако знаеш воопшто како се зачнува дете а не па цајкан...и башме занима дали ти воопшто си имал некој дејт, пошто делуваш строго..брррррррр....ти се треселе од прва гарант:rofl

Претпоставувам дека неписменоста и општата неукост се корисни при зачнување на одредени категории граѓани, како што за други е потребно крвно сродство.
Но, како и да е, без провокации, кој сака ќе си напише свои искуства, кој не сака нема.
 

Deborah

Нов член
15 август 2016
12
2
3
Milano
Како срна елегантно се паркирав со автомобилот пред неговата куќа и нетрпелливо чекав да се појави. Излезе после пет минути. Носеше тесни фармерки и бела кошула. Ракавите му беа свиткани како што јас сакам. Забележав дека држи букет. Се приближи и ме погледна, онака слатко и заљубено. За најубава девојка и најубавите ружи се малку. Се насмевнав и му реков да не одолговлекува. Се возевме еден час и си муабетевме за се. Муабетот продолжи со кафе. Ме гледаше во очи и ми кажа дека ме сака.
Ме бакна пред сите, како што и секогаш праеше. Ме држеше за рака и заедно си уживавме.
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
Mnogu odamna ne beshe nekoj ljuboven dejt no bese dejt. Ladno smrznuvacka.Jas vo najdebeliot dgemper zakopcana do gusha, a toj nasmean do ushi.Vlegovme vo kafic, go piev najgrdoto kafe u zivot gledajki vo najdlabokite oci vo koi si ja poglednav dushata. I neznam od togas i zivotot imase podruga nasoka, i solzi i smea , razlicno bese se.Pak ke recam ne bese ljubovno, beshe duhovno.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Achernar and Luckky