Најдобар сум во...

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Седи кец. Добро ај двојка заради тоа што се помачи да бараш.
Не барав, ти не знаеш јас сум родена и израсната за географија. Уште пред да ги учам тие држави во школо ги знаев. Како смееш така да речеш?
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Не барав, ти не знаеш јас сум родена и израсната за географија. Уште пред да ги учам тие држави ги знаев. Како смееш така да речеш?
Аха, сега разбрав дека се зафркаваш и досадно ти е. Врска си немаш чисто информативно.
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Аха, сега разбрав дека се зафркаваш и досадно ти е. Врска си немаш чисто информативно.
Не се зафркавам и не ми е здодевно. Јас си ја кажувам вистината. Можеби ти изгледа така, ама кога ќе ме видиш во живо воопшто не се шегувам. Ајде кој е главен град на Гваделуп? Нема да го знаеш сигурно.
 
Последна промена:

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Не се зафркавам и не ми е здодевно. Јас си ја кажувам вистината. Можеби ти изгледа така, ама кога ќе ме видиш во живо воопшто не се шегувам. Ајде кој е главен град на Гвадалуп? Нема да го знаеш сигурно.
Добро значи ти кажувам дека врска си немаш, ете провери и ќе видиш дека стварно си немаш. Што е тоа Гвадалуп? Село некое?
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Добро значи ти кажувам дека врска си немаш, ете провери и ќе видиш дека стварно си немаш. Што е тоа Гвадалуп? Село некое?
Не мала островска држава во средна Америка која припаѓа на Малите Антили. Напротив ти Германија нема да ја најдеш на карта, а не тоа.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Не мала островска држава во средна Америка која припаѓа на Малите Антили. Напротив ти Германија нема да ја најдеш на карта, а не тоа.
:rofl Островска држава бе. Жити се земи информирај се, прочитај на нет што е точно па кажи. Уствари што се замарам кога секако ти се зафркаваш тука.
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
:rofl Островска држава бе. Жити се земи информирај се, прочитај на нет што е точно па кажи. Уствари што се замарам кога секако ти се зафркаваш тука.
Островска држава е. Не знам кај си бил ти кога си учел за средна Америка, изгледа си бегал од географија, па сега мене ме правиш проста. Колку сојузни држави има Бразил? Ама без гледање. Ако си толку прост да викаш дека другите не знаат, погледни се самиот. Не знаеш што е островска држава. Очигледно е дека си некој сељак кој за ништо не е информиран и кој бегал од часови.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Островска држава е. Не знам кај си бил ти кога си учел за средна Америка, изгледа си бегал од географија, па сега мене ме правиш проста. Колку сојузни држави има Бразил? Ама без гледање. Ако си толку прост да викаш дека другите не знаат, погледни се самиот. Не знаеш што е островска држава. Очигледно е дека си некој сељак кој за ништо не е информиран и кој бегал од часови.
Добро паметна, островска држава е.
Ми е гајле за сојузните држави во Бразил, демек ти ги знаеш, кога ќе ги видам и јас ќе ги знам. Можеби сум сељак ама знам географија.
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Добро паметна, островска држава е.
Ми е гајле за сојузните држави во Бразил, демек ти ги знаеш, кога ќе ги видам и јас ќе ги знам. Можеби сум сељак ама знам географија.
Ги знам. Не се прави многу паметен. И сите ако сакаш ќе ти ги набројам