1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Музички инструменти

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Selma, 17 февруари 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  121
  На клавир подобро се снаоѓам а на гитара ги знам само акордите и знам една песна,не ме бидува за на гитара
   
 2. minion

  minion Нов член

  Зачленет на:
  18 мај 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Отсекогаш сум сакала да научам да свирам гитара aма и многу го сакам звукот на саксофон од типот soft jazz (wasntme)
   
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  235
  Допаѓања:
  57
  Свирам пијано, би сакала да свирам гитара и харфа
   

Сподели: