1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Моментално слушам...

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  701
  Допаѓања:
  1,206
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,551
  Допаѓања:
  5,632
 3. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  72
 4. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,551
  Допаѓања:
  5,632
 5. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,609
  Допаѓања:
  842
  Песнава не е ништо посебно, ама... интересна философија - ако навистина знаат што зборуваат... :)

  You make me feel like a God
  When I hear you say "oh God, oh God"
  ....
  You say mi name out like a devotion...


   
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  701
  Допаѓања:
  1,206
 7. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,609
  Допаѓања:
  842
  #Opeth :eek
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 8. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  72
 9. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,551
  Допаѓања:
  5,632
 10. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,609
  Допаѓања:
  842
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: