1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Моментално слушам...

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,554
  Допаѓања:
  811
  Денес едни дечки ме потсетија на овие минувајќи зад Католичка, од една тераса се слушаше ова... Да не се заборават евреите :)
   
 2. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,554
  Допаѓања:
  811
  Убава жена...
   
 3. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  164
  Допаѓања:
  62
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,554
  Допаѓања:
  811
 5. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,431
  Допаѓања:
  5,528
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 6. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  164
  Допаѓања:
  62
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,554
  Допаѓања:
  811
 8. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  164
  Допаѓања:
  62
 9. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  770
  Допаѓања:
  1,072
 10. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,554
  Допаѓања:
  811
  :)
  "Дали згреши? Дали ти е жал? Има ли страв во твоето срце?
  Каде што сум јас го нема тоа.
  Не жали ги паднатите! Јас никогаш не ги познавав. Јас не сум за нив. Јас не тешам: ги мразам утешениот и утешителот."
  - Книга на Законот, II:46-48


   

Сподели: