1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Моментално слушам...

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 14 февруари 2012.

 1. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  Споделете линк од песната која моментално се врти на вашиот player...
  Keri Hilson - One Night Stand ft. Chris Brown


   
  На THE Ghost, Lovely*-*, Nika и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,420
  Допаѓања:
  3,665
  Пол:
  Женски
 3. Elence

  Elence Полноправен Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Женски
   
  На Lovely*-*, LMFAO, Nika и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  4,415
  Пол:
  Женски
   
  На Trouble, Rosana, annazac и уште 7 други им се допаѓа ова.
 5. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,028
  Допаѓања:
  2,639
  Пол:
  Машки
   
  На MademoiselleD, Nightmare_f и Nika им се допаѓа ова.
 6. Proton

  Proton Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Машки
   
  На Zeus му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  157
  Пол:
  Женски
 8. Abe CreP

  Abe CreP Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Машки
 9. Proton

  Proton Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Машки
   
  На Abe CreP му/ѝ се допаѓа ова.
 10. filip7_doh

  filip7_doh Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Машки
  Старо ама добро песниче. Деновиве ми е во глава постојано :) :) :)

   
  На kizzo, Rosana, freak и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели: