1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Моментално гледам

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Mystic, 19 јануари 2015.

 1. Nikola Ilievski

  Nikola Ilievski Нов член

  Зачленет на:
  18 април 2017
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  Исто на youtube ги гледаш и бела лаѓа?
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Истакнат Член

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,172
  Допаѓања:
  1,122
  Пол:
  Женски
  Јеп.. ^_^ ако сакаш да прашаш неш оди во чет муабети или пиши ПП ќе добиеме бан треба раб да и отвориме на администрацијава :) поЗз
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  629
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Една српска смешна серија
   
 4. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,037
  Допаѓања:
  3,251
 5. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  856
  Пол:
  Женски
  Нај закон драма во изведба на Охридскиот театар, за квалитетно смеење. "Ај да не ве карам сега тука пред мене" ви препорачувам на сите да ја гледате :biggrin
   
  На Mystic и Prashina им се допаѓа ова.
 6. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,037
  Допаѓања:
  3,251
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,402
  Допаѓања:
  3,782
  Пол:
  Машки
  Трагично е тоа што ни една македонска тв го нема откупено, па мора да се гледа на Спорт Клуб (ако глеаме од позитивна страна добро е тоа што не треба да ги слушам македонските коментатори..)
  $[​IMG]
   

Сподели: