1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Моментално гледам

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Mystic, 19 јануари 2015.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,229
  Pi.
  Зaтoa штo филмoв уште штo не пoчнaв дa гo сoнувaм. Сегде пoчнa дa ми се пoјaвувa.
   
 2. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  3,568
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  611
  Вести на Сител..ваууууууу..Заев на гости..циркузијада..:facepalm2
   
 4. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  3,568
 5. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,062
  Веќе го изгледав, ама морам да го споделам. Многу инспиративен филм и сакам да го препорачам секому, посебно на оние кои се бараат себеси и ја бараат смислата на својот живот.
   
  На BioTrpe и Prashina им се допаѓа ова.
 6. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,716
  Допаѓања:
  743
  Масакр кај Вејце
  Иако нападнати од заседа и во безизлезна правлива кривина, на планинскиот пат помеѓу селата Селце и Вејце - тетовско, војниците и полицајците даваа получасовен отпор, бранејќи го суверенитетот и територијалниот интегритет на Република Македонија.
   
 7. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,128
  .. У аквариум и посакувам бар на еден ден онака лесно, безгрижно, весело да испливам ко нив најдалеку... Нема болка таму затоа се глупи..
   
 8. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
 9. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,716
  Допаѓања:
  743
  Ако те собира влези едно 10 мин :cool::D;)
   
 10. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  3,568
  3:15-3:23:D
   
  #20 Mystic, 19 август 2016
  Последна промена: 19 август 2016

Сподели: