1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ми треба админ!

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од Си го заборавив пасс, 22 ноември 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Си го заборавив пасс

  Зачленет на:
  22 ноември 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво, здраво добри луѓе... :) Јас сум овде малце постар член, меѓутоа, си го заборавив и пасвордот и профилот од мојот ник нејм, и емаилот, и сега чаре, дали може да ми го кажете некако пассвордот? Дали може некој да ме контактира на инбокс, секако сум пробала, секаков пасворд, али не можам да влезам. :) ај помош плс.

  Гледам и дека сте го промениле форумот, па со среќа. Одавно не сум ве посетила...
   
 2. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,738
  Допаѓања:
  2,348
  Пиши ми во приватна порака на кој мејл ти е регистриран профилот.
   
 3. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  112
  :D Темава е непотребна сега. Може да иде во канта. :D СЕ ВРАТИВ! Добродојдов патем,после подолг период.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: