1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мисла на денот

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од melpomena, 5 јули 2012.

 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски
  Ехх, кога утре би почнувало, со она што ни недостига денес.
   
  На antonio, incognito и Baknuvalka им се допаѓа ова.
 2. incognito

  incognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,880
  Допаѓања:
  2,967
  За мене не прашувај кој сум, јас сум само уморна сенка на луѓето кои брзаат некаде.
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: