1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мисла на денот

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од melpomena, 5 јули 2012.

 1. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,983
  Допаѓања:
  3,139
  Кога те е*е животот не мрдај, ќе се откаже тој без задоволство.
   
 2. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  367
  Допаѓања:
  803
  Пол:
  Женски
  Poezija je jasan dokaz života. Ako je vatra tog života rasplamsana, poezija je samo pepeo.
   
 3. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  367
  Допаѓања:
  803
  Пол:
  Женски
  8ef93091e348ccef805b0a1c9273f41c.jpg
   
  На Mystic, antonio, Prashina и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  367
  Допаѓања:
  803
  Пол:
  Женски
  Није злато све што сија; сви који лутају нису изгубљени; оно што је снажно не вене; мраз не допире до дубоког корења.
   
  Последна промена: 26 јуни 2017
  На antonio, Mystic и Prashina им се допаѓа ова.
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,818
  Se sto e tvoe ke si dojde togash koga nema da ti e bitno i ti e seedno.
   
  На antonio, Mystic и Iris* им се допаѓа ова.
 6. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  165
  Пол:
  Машки
  Eat healthy food as your medicine or you will eat medicine as your food.

  Добра фармацевтска мисла, а @Ѕвездичка? :D
   
  На Ѕвездичка и Prashina им се допаѓа ова.
 7. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,983
  Допаѓања:
  3,139
  Љубовта е мит за оној кој не умее да сонува со отворени очи.
   
  На corki, antonio, Iris* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  367
  Допаѓања:
  803
  Пол:
  Женски
  Во ред е што не се вклопувам, и такви луѓе му се потребни на светот. Ако не нема нас, не би се знаело кој се вклопува, а кој не.
   
  На antonio, corki, Mystic и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  410
  Пол:
  Машки
  Ако некој со тебе зборува за своите проблеми,тој не ти се жали,туку ти верува!
   
  На Ѕвездичка, Traviesa, Prashina и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,072
  Допаѓања:
  925
  Пол:
  Женски
  Повеќе нутриционистичка :zelen(star)
   
  На BadBoy007 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: