Ме вади од такт кога...

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Ме вади од такт кога еден член ќе отвори 10 теми во еден ден.
Само едно мало дополнување:
Мене ме нервира коа еден член ќе отвори десетина теми во рок од 2 часа без притоа да го разгледа форумот дали истите се веќе постоечки. Да го додадам и фактот дека 101 пат и` е образложено пред отварање на нова тема, да го разгледа форумот или не е потребно? :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Само едно мало дополнување:
Мене ме нервира коа еден член ќе отвори десетина теми во рок од 2 часа без притоа да го разгледа форумот дали истите се веќе постоечки. Да го додадам и фактот дека 101 пат и` е образложено пред отварање на нова тема, да го разгледа форумот или не е потребно? :D


Добро де. Одма ме карате :-( се осеќам како да сум посвоено дете. Му даваат наместо млеко пола чаша вода пола млеко. :-(. Ееее па. За да сум активна повеќе и ме види Поповски дека се трудам за да станам модератор. Затоа отварав. Ај не отварам ич веќе. Само мислења ќе пишувам. Ти па Саладине од ко знам за тебе ме мразиш и тролаш.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Јас се извинувам за малку оф топик ама по ова
Добро де. Одма ме карате :-( се осеќам како да сум посвоено дете. Му даваат наместо млеко пола чаша вода пола млеко. :-(.
значи дека јас сум посвоена :place
@FallenAngel форумов не ти е онаа веб страна каде што ко чорапи ги менуваа модераторите.

он топик: од такт се вадам кога имам цел леген испрани алишта кои ме чекаат да ги пружам и ко капак на се моиве дома (сите) ми застанале над глава и ми глумат свекрви.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
...врне, па ќе ми капне од олук право во врат :frantic
...затворен ум се обидува сите да ги направи идиоти пошто не ја прифаќа сопствената игнорантност
...полуписмениот го исправа неписмениот, пропратено со навреди (ова не знам дали го обожавам или ме нервира)
...некој ќе ми се утрапи без око да му трепне, иако јасно гледа дека сум на излегување
...комшијава „пее“!!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence

LadyGv

Нов член
19 јуни 2014
2
0
1
27
Ме вади од такт кога ќе се договорам за нешто, и на крај ништо нема да биде
Ме вади од такт кога ќе видам дека некој до вчера зборел се најлошо за некого а после му се прави најдобар другар
Ме вади од такт кога ќе слушнам нешто "интересно" за мене низ град
Ме вади од такт кога ќе ми земат нешто без да ме прашаат
Ме вади од такт кога ми ја пипкаат косата
Ме вади од такт кога некој близок ќе поверува на нешто што се зборело за мене и нема да ме праша МЕНЕ за тоа..
Ме вадат од такт луѓе што сакаат да се само тие центар пажња..
Ме вади од такт кога дома нема ништо благо
Ме вади од такт кога касни некој (повеќе од мене)
Долга е листата на работи што ме вадат од такт ама толку ми текнуваат во моментов
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Ме вади од такт кога сум во право а соговорникот делува ко на ѕидот да му се обрајќам, кога некој ми касни за состанок, љубоморни и недораснати сцени, драматичност од девојќи кои сакаат само внимание.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
...кога некој ќе ја спомне фразата „...има и полошо, биди задоволен со тоа што го имаш.“
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Ме вади од контакт кога гледам на фб мали дечиња се глупираат :gjavol позираат полуголи, па пишат статуси "цел живот ќе те сакам" а кутрата има само12 год(facepalm) Понекогаш ми иде да деактивирам фб поради такви омг. Дали воопшто имаат родители тие деца? :banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy