Места (чудни) на кои сте имале секс (+18)

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Сте имале секс некаде надвор од спалната,кујната,дневната?
На некое необично и возбудливо место?
Во природа,на плажа,во море додека луѓе пливаат околу вас, во кола на паркинг во сред бел ден, во туристички автобус, итн. ? :D
 

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
Сум имал во сокак зад дискотека :D...ама стварно блиску беше и се слушаше музика и луѓе поминуваа :D...и предлагачот на темава мислам дека треба да се изјасни :)
 

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
у природа,на плажа додека мине народ :) , у море ноќно време, у театАР, у кола (inlove)
затоа Игор Џамбазов и Тони Михајловски дадоја отказ од театар...тие глумеле некој у позадина Распаљутка правел :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro and Nightmare_f

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
На работна маса, во веце.
Aбе нели темава беше на кои места сме имале секс??? Што сменивте хахахаха божее леле :D
Ако е така кај би сакала не кажувам вака јавно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto

Varosanec

Староседелец
27 мај 2012
67
24
1,008
38
На клупата крши дујкан
Pa ima eden kup mesta kaj mene: na plaza navecer vo Ohrid a luge pominuvaa zad nas, na Markovi kuli vo prilep, vo kola, na skalite na sportskata sala vo kumanovo, skopje vo park vo nekolku razlicni grmuski, vo krusevo vo sumata zad makedonium i nekoj koi ne se taka mnogu interesni :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Даааааа..... Добро прочитавте. На кое чудно, интересно, моќно место сте имале секс? И како се одвивало се? Дали при тоа се потрудивте и сексот да е добар а и местото па да оди две во едно? Или сексот беше набрзина а местото беше неверојатно?

Да го скршам прва мразот... Јас имав пред скоро една година во една густа шума каде навечер посебно во есен има многу волци. Јас баш на лето имав секс таму. Си зедовме чергиче,музика на телефон, миризливи марамчиња, за јадење нешто и накај 21 часот веќе бевме во таа шума. Чат пат некој минувач ќе помини шетајки ги своите кучиња но тоа е се. Како беше?
Прво ме боцкаше тревичката по газе оти чаршафот беше многу тенок но после откако се запалија сите страсти во мене и коприва да ме изгореше немаше да сетам :) лудо и незаборавно беше. Додека траеше чинот само се вртев некој волк или лисица да не намини од некаде. Дрвјата шумолеа, росните цвеќенца го ширеа својот мирис. А богами и ние нашиот :) се на се прекрасна ноќ :)

Сега сте вие на ред. :) без лаги и без додавања :)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Имам слушнато дека членовите на Црна Ружа и одредена подврста металци и панкери се онаделе на гробишта. Беат тхат битцхес.